Beyonce na Grammy 2017. Występ w zaawansowanej ciąży!

2017-02-06 17:20
Beyonce na Grammy 2017. Występ w zaawansowanej ciąży!
Autor: fot. Bulls Beyonce na Grammy 2017

Beyonce na Grammy 2017 to wyjątkowe wydarzenie! Gwiazda oficjalnie wystąpi na rozdaniu prestiżowych statuetek! Szczegóły podajemy na ESKA.pl!

Beyonce na Grammy 2017 - występ popularnej piosenkarki to być może największe wydarzenie w roku! Na początku lutego gwiazda uszczęśliwiła cały świat informując, że jest w bliźniaczej ciąży. Dała również swoim fanom do myślenia! W jednej chwili w sieci pojawiły się spekulacje odnośnie tego, od kiedy Beyonce jest w ciąży. Miałoby mieć ogromne znaczenie biorąc pod uwagę występ na Coachella i właśnie Grammy Awards. Ostatecznie do tego drugiego dojdzie i już 12 lutego oficjalnie zobaczymy Beyo na scenie w Staples Center w Los Angeles.

Beyonce na Grammy 2017 - występ live

Występ Beyonce na Grammy 2017 nie został oficjalnie potwierdzony przez samą wokalistkę. Wiemy jednak, że do niego dojdzie! Serwis muzyczny billboard.com powołuje się na Entertainment Tonight i podaje, że piosenkarka była zauważona wraz z tancerzami podczas jednej z prób właśnie do Grammy 2017. Mało tego występ potwierdził również ojciec gwiazdy, Matthew Knowles, mówiąc w ostatnio udzielonym wywiadzie: - Czy wszystko w porządku? Brzmiała trochę jakby była zmęczona pracą nad występem na Grammy. To była świetna rozmowa na linii córka-ojciec.

Wieczorem, 12 lutego 2017 oprócz świetnego występu Beyonce dowiemy się, ile statuetek otrzyma piosenkarka. Przypomnijmy, że Beyo jest nominowana w dziewięciu kategoriach! Wyniki poznacie oczywiście na ESKA.pl

Coachella 2017: Beyonce wystąpi na festiwalu mimo zaawansowanej ciąży! >>

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze