Bestsellery Empiku 2017 - NOMINACJE, GWIAZDY, DATA, TRANSMISJA gali

2018-01-24 15:47
Bestsellery Empiku 2017 - NOMINACJE, GWIAZDY, DATA, TRANSMISJA gali
Autor: fot. Artur Zawadzki/REPORTER EAST NEWS Bestsellery Empiku 2017 - NOMINACJE, GWIAZDY, DATA, TRANSMISJA gali

Gala Bestsellery Empiku już 6 lutego! Gdzie oglądać transmisję na żywo i kto wystąpi? Sprawdźcie wszystkie szczegóły - na ESKA.pl

Bestsellery Empiku - gwiazdy, data, miejsce i transmisja gali to najważniejsze informacje. Bestsellery Empiku nie tylko największy plebiscyt kulturalny w Polsce i najgorętsze hity literackie, muzyczne czy filmowe ubiegłego roku, ale też ważne wydarzenie medialne. W trakcie wielkiego wydarzenia wystąpią wielkie gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Wszystko zobaczycie na żywo w telewizji!

Koncerty 2018 w Polsce: kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca

Autor: brak danych

  Koncerty 2018 w Polsce - kto wystąpi? Do naszego kraju ponownie zawitają największe muzyczne gwiazdy! Lista koncertów 2018 w Polsce wydłuża się z tygodnia na tydzień. Na ESKA.pl prezentujemy koncerty w Polsce 2018 na każdym miesiąc roku. Uwaga - artykuł po każdym dużym o

Bestsellery Empiku - data

Bestsellery Empiku 2017 odbędą się 6 lutego o godzinie 20:00. Gospodarzem gali będzie, podobnie jak w roku ubiegłym, Marcin Prokop. Relację zza kulis gali, którą będzie można obejrzeć na profilu Empiku na Facebooku oraz na www.bestsellery.empik.com poprowadzą Barbara Pasek oraz Piotr Grabarczyk, przed którymi świat show-biznesu nie ma żadnych tajemnic. Będzie to nie tylko wyjątkowy wieczór dla świata kultury i rozrywki, ale też bezprecedensowe przedsięwzięcie telewizyjne, do którego produkcji zostaną wykorzystane rozwiązania scenograficzne dotąd niestosowane w polskich mediach.

Bestsellery Empiku 2017 - transmisja

Gdzie oglądać Bestsellery Empiku 2017? Transmisja z gali wręczenia laurów będzie pokazana na żywo 6 lutego od godziny 20:15 na antenie TVN.

Bestsellery Empiku 2017 - gwiazdy

To będzie kulturalny wieczór pełen gwiazd – wydarzenie uświetnią występy polskich artystów: The Dumplings, duetu Miuosh i Katarzyna Nosowska, Andrzeja Piasecznego, Mroza oraz Natalii Kukulskiej. Za oprawę muzyczną gali Bestsellerów Empiku 2017 odpowiada Jimek. Na tym jednak nie koniec muzycznych atrakcji – wkrótce Empik ogłosi gwiazdy zagraniczne, które zaśpiewają podczas wydarzenia.

Oscary 2018 - nominacje. Muzyka filmowa i najlepsze piosenki

Autor: brak danych

  Oscary 2018 - nominacje muzyczne najbardziej ciekawią fanów największych hitów. 23 stycznia dowiedzieliśmy się, którzy wykonawcy mają szansę wygrać w dwóch ważnych kategoriach: Najlepsza Piosenka i Muzyka Filmowa. O prestiżową statuetkę walczą m

Bestsellery Empiku 2017 - nominacje

Bestsellery Empiku to wynik całorocznych wyborów klientów salonów Empik i empik.com. Każdy zakup to głos oddany w tym największym plebiscycie kulturalnym w Polsce. Statuetki zostaną przyznane w 11 kategoriach dla najlepiej sprzedających się tytułów, które ukazały się w 2017 roku: pięciu literackich, dwóch muzycznych, trzech filmowych i dla gry multimedialnej. Podczas gali Bestsellerów Empiku zostanie także wręczona nagroda dla Wydarzenia Roku 2017, o której przyznaniu w głosowaniu decyduje publiczność. Wszystkie nominacje znajdziecie na stronie www.bestsellery.empik.com, a muzyczne nominacje podrzucamy poniżej:

  • Muzyka krajowa:

Egzotyka – Quebonafide; Step Hurt 
Maleńczuk gra Młynarskiego – Maciej Maleńczuk; Sony Music Entertainment
Minione – Anna Maria Jopek; Universal Music Polska 
Mój Dom – Kortez; Jazzboy Records 
Złota owca – Paluch; Step Hurt 

  • Muzyka zagraniczna:

Divide – Ed Sheeran; Warner Music Poland 
Evolve – Imagine Dragons; Universal Music Polska 
Harry Styles – Harry Styles; Sony Music Entertainment 
Songs of Experience – U2; Universal Music Polska 
Spirit – Depeche Mode; Sony Music Entertainment

(informacja prasowa www.bestsellery.empik.com.)

Najnowsze