Benson Boone skradł Wasze serca. Jego Beautiful Things trzeci raz na szczycie!

i

Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Benson Boone skradł Wasze serca. Jego "Beautiful Things" trzeci raz na szczycie!

GORĄCA 20 RADIA ESKA

Benson Boone skradł Wasze serca. Jego "Beautiful Things" trzeci raz na szczycie!

2024-04-12 19:51

Piętnaste notowanie Gorącej 20 Radia ESKA w 2024 roku za nami! Mieliśmy w nim osiem spadków, osiem awansów, dwie nowości i dwa utwory, które zachowały swoją pozycję. Jedną z "bezetek" jest "Beautiful Things", czyli hit, pod którym podpisuje się Benson Boone. Po raz trzeci zdobył on najwięcej Waszych głosów oddawanych na ESKA.pl!

Wschodzący gwiazdor sceny pop, Benson Boone, niedawno wydał gorąco oczekiwany debiutancki album Fireworks & Rollerblades. Ambitny projekt zawiera platynowy przebój artysty, Beautiful Things, który spędził 5 tygodni na szczycie listy Billboard Global 200 i dotarł do 2. miejsca na liście Billboard Hot 100. Co najważniejsze - po raz trzeci dotarł na szczyt Gorącej 20 Radia ESKA. W notowaniu 12 kwietnia 2024 tuż za jego plecami uplasowała się grupa The Kolors z hitem "Un Ragazzo Una Ragazza", a podium zamknęła sanah z hitem "Hip Hip Hura!". Z miejsca 2. na miejsce 4. w tym tygodniu spadł Kizo z hitem "Hero", natomiast awans z miejsca 8. na miejsce 5. zaliczył Cyril ze swoim remiksem hitu "The Sound of Silence". To nie koniec niespodzianek!

Oficjalna piosenka Euro 2024 - kto śpiewa i jak brzmi. Ten hymn zagrzeje piłkarzy!

SHORT - Nosel wkręca - pilnowanie jedzenia| ESKA

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 12.04.2024

Od razu apelujemy o wsparcie hitów, które zajmują ostatnie miejsca w Gorącej 20 Radia ESKA. Ostatkiem sił w notowaniu utrzymuje się Jax Jones z hitem "Never Be Lonely", a także Oskar Cyms i Carla Fernandes z piosenką "Do gwiazd". O głosy z pewnością prosi też projekt Rudimental z numerem "Alibi. Ci artyści nie chcą powtórzyć losów Blanki, a także Miley Cyrus i Pharrella. Oni ze swoimi kawałkami - "Cara Mia" oraz "Doctor (Work It Out) - opuścili skład najpopularniejszych hitów w Polsce.

Powitaliśmy natomiast Beyonce z hitem "Texas Hold 'em" na miejscu 17. oraz The Knocks z kawałkiem "One on One". W propozycjach o Wasze wsparcie walczą nowe, ciekawe i potencjalne hity wiosny 2024:

  • Lum!x & Michael Schulte - Troublemaker
  • Sabrina Carpenter - Espresso
  • Margaret - Miłego lata
  • Alok - Seek Love (On The Beach)
  • Deepend - Blame It All On Me
  • Shakira & Cardi B - Punteria
  • NOTD & Riley Biederer - Under My Breath
  • Mrozu & Maryla Rodowicz - Sing Sing

Czy już 19 kwietnia, w kolejnym notowaniu Gorącej 20 Radia ESKA, któraś z tych nowych propozycji dołączy do ścisłego zestawienia dwudziestu najpopularniejszych hitów w Polsce? Głosujcie już teraz i decydujcie o tym, jak będzie wyglądać najbliższe notowanie.

Gorąca 20 Radia ESKA: 1. Benson Boone - Beautiful Things

Bambi zaczynała w „The Voice Kids”. Dziś robi karierę raperki!