Benson Boone z Beautiful Things podbił Stany Zjednoczone, teraz króluje w Polsce!

i

Autor: ERICA_HERNANDEZ / WARNER MUSIC POLAND Benson Boone z "Beautiful Things" podbił Stany Zjednoczone, teraz króluje w Polsce!

GORĄCA 20 RADIA ESKA

Benson Boone ma powody do radości. Z "Beautiful Things" ponownie króluje w Polsce!

2024-04-05 19:52

To szczególne tygodnie dla Bensona Boone'a! 5 kwietnia był jednak najbardziej szczególny, bo tego dnia wydał debiutancki album pt. Fireworks & Rollerblades, a ponadto powrócił na szczyt Gorącej 20 Radia ESKA. Głosowaliście na ESKA.pl i pokazaliście, że hit "Beautiful Things" aktualnie podoba się Wam najbardziej!

Spis treści

  1. Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 5.04.2024
  2. Gorąca 20 Radia ESKA - #1. Benson Boone - Beautiful Things

Odkryty przez Dana Reynoldsa z Imagine Dragons, 20-latek szybko zdobył uznanie dziennikarzy na całym świecie. Magazyn "Billboard" pochwalił jego "powściągliwy wokal", z kolei Consequence określił go "nowym, ekscytującym głosem". Teraz jego hitem "Beautiful Things" zachwycają się polscy słuchacze. To numer 1 w Gorącej 20 Radia ESKA! Warto dodać, że ten utwór będzie można usłyszeć na żywo. W ramach promocji albumu "Fireworks & Rollerblades", Benson Boone wyrusza w światową trasę koncertową, w ramach której 2 czerwca wystąpi w warszawskiej Progresji.

Widzowie The Voice Kids nie mają wątpliwości. To ona wygra program!

SHORT - Nosel wkręca - odholowanie auta| ESKA

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 5.04.2024

10 spadków, 6 w górę, 2 nowości i 2 utwory bez zmian. To statystyka pierwszo-kwietniowego notowania Gorącej 20 Radia ESKA układanej za sprawą Waszych głosów. Zacznijmy od rzeczy smutnych. Z notowania wypadł Lucas Estrada z hitem "Close Your Eyes" oraz Lost Frequencies & Bastille z kawałkiem "Head Down". W ich miejsce weszli do ścisłej dwudziestki:

  • 15. Artemas - I Like The Way You Kiss Me
  • 13. Daria Zawiałow - Złamane serce jest ok

Przed spadkiem musicie uchronić Blankę, która z hitem "Cara Mia" spadła z miejsca 5. na miejsce 20. A co dzieje się w okolicach podium? Na miejscu 5. uplasowała się sanah ze swoim hitem "Hip Hip Hura!", na miejscu 4. Vixen z hitem "Ne Rozumiju", a na podium:

  • 3. Ray Dalton - All We Got
  • 2. Kizo & Bletka - Hero

Gorąca 20 Radia ESKA - #1. Benson Boone - Beautiful Things