BEMY i Julia Pośnik są Popstar! Piosenka promuje wyjątkową książkę

i

Autor: SAYHi BEMY i Julia Pośnik są Popstar! Piosenka promuje wyjątkową książkę

NOWOŚĆ NA LATO

BEMY i Julia Pośnik są Popstar! Piosenka promuje wyjątkową książkę

2024-05-17 12:32

BEMY razem z Julią Pośnik wydają singiel „Popstar”. Nowy utwór promuje książkę̨ m.in. o początkach zespołu BEMY. Posłuchajcie i oceńcie go już teraz.

Pomysł na utwór „Popstar” pochodzi z pracy, którą Elie wykonywał w Anglii, pracując w piekarni jako "CHEF". Mimo stabilnej pracy nie przestawał marzyć o zostaniu gwiazdą muzyki. Jednak w pewnym momencie swojego życia był bliski porzucenia marzenia dla… miłości, ponieważ czuł, że nie pragnie już sławy, a jedynie uczucia ze strony swojej ówczesnej dziewczyny. „Popstar” opowiada o tym, jak druga połówka może sprawić, że poczujesz się jak gwiazda popu, dając ci taką samą adrenalinę, jakbyś bujał się na scenie. To dialog między dwoma wokalistami, Mattią i Julią, w języku francuskim i polskim. 

Kizo i Bletka przejmują lato 2024! Ich "Patopop" rozbije bank

Te hity mają 10 lat. Niewiarygodne, bo dopiero ich słuchaliśmy! [PLAYLISTA]

BEMY to polsko – francuski zespół muzyczny tworzący elektryzującą mieszankę popʼu, indie rockʼa i elektroniki. Zespół to prawdziwa siła sceniczna, co potwierdzają̨ liczne nagrody i występy - od tych w kameralnych klubach po stadiony. Grali na festiwalu Woodstock, festiwalu Sziget na Węgrzech. Otwierali koncerty m.in.: Maroon 5 w Krakowie, oraz Eda Sheeran’a w Warszawie (dwukrotnie) i w Bordeaux. Wielkim sukcesem cieszy się cykl nagrań wideo zespołu, w którym bracia Mattia i Elie Rosinski prezentują opracowania największych polskich hitów w języku francuskim. Listę utworów współtworzą fani, a nagrania podbijają wiralowo social media. 

Popstar - nowa piosenka 2024

"POPSTAR" powstał w ramach promocji nadchodzącej książki, która będzie opowiadać o życiu, perypetiach i wielu innych aspektach bycia w skórze prawdziwej gwiazdy pop – Elliego. Książka napisana wspólnie przez Elliego i Gabrielę Gargaś ukaże się 19 czerwca nakładem Wydawnictwa HARDE.