Batman Lego - piosenka z filmu to utwór znanego zespołu!

2017-02-07 13:19
Batman Lego - piosenka z filmu to utwór znanego zespołu!
Autor: fot. okładka ścieżki dźwiękowej Batman Lego Batman Lego - piosenka DNCE

Lego Batman to animowany film ze świetną muzyką! Za jedną z głównych piosenek odpowiada znany zespół! Jaki? Przekonajcie się i posłuchajcie motywu przewodniego z Batmana Lego już teraz na ESKA.pl!

Batman Lego - piosenka z filmu nosi tytuł Forever i może zainteresować miłośników popowych dźwięków! Utwór, to dzieło autorstwa znanego amerykańskiego zespołu, twórców wakacyjnego przeboju Cake By The Ocean! Jeśli jeszcze się nie domyślacie, kto jest twórcą piosenki z Batmana, to odpowiadamy! Za stworzeniem muzycznego motywu stoi zespół Joe Jonasa, DNCE! Znając ich poprzednie nagrania możecie być zaskoczeni brzmieniem tego nowego!

Ciemniejsza Strona Greya - piosenki z filmu autorstwa wielkich gwiazd! PEŁNA LISTA >>

Batman Lego - piosenka

Amerykański zespół DNCE może pochwalić się wielkim osiągnięciem. To ich pierwsza piosenka nagrana na potrzeby filmu, a od razu stała się jedną z głównych piosenek animacji Batman Lego. Grupa powróciła z zupełnie nowym utworem, którego nie znajdziecie na debiutanckim albumie. Tekst i lekko rockowy styl nagrania to zasługa grupy Semi Precious Weapons, w której skład wchodzi: Stevy Pyne, Cole Whittle, Dan Crean oraz Justin Tranter, który współpracował już z Seleną Gomez, Fifth Harmony, Gwen Stefani czy Kygo! 

Piosenka z Batmana: DNCE - Forever 

Piosenka Forever jest częścią oficjalnej ścieżki dźwiękowej filmu animowanego o superbohaterach, Lego Batman. Za filmową produkcję odpowiada grupa Warner Animation oraz DC Entertainment. Singiel natomiast pojawił się nakładem wytwórni Warner.

Najnowsze