Bastille w Polsce 2016: trasa Wild, Wild World Tour! Data, miejsce, bilety

2016-07-07 17:11
Bastille w Polsce 2016: trasa Wild, Wild World Tour! Data, miejsce, bilety
Autor: fot. Bulls Bastille kiedy i gdzie wystąpią w polsce 2016

Bastille w Polsce 2016! Grupa odwiedzi nasz kraj w ramach trasy Wild, Wild World Tour! Gdzie i kiedy będzie można zobaczyć Dana Smitha na żywo? Po ile są bilety na koncert Bastille? Kliknijcie i sprawdźcie w rytm Good Grief!

Bastille w Polsce 2016: koncert odbędzie się w ramach trasy Wild, Wild World Tour! Ostatni raz artyści gościli w naszym pięknym kraju na początku lipca podczas Open'er Festival. W trakcie tournee po świecie grupa będzie promować swoje piosenki z płyty Wild World, która ukaże się we wrześniu. Warto przypomnieć, że zespół dał się poznać za sprawą kawałków, które podbijały polskie listy przebojów. Do najpopularniejszych należą takie hity, jak: Pompeii, Things We Lost In The Fire, Of The Night, czy obecnie Good Grief. Gdzie i kiedy odbędzie się koncert Bastille w Warszawie? Bilety tak drogie, jak polski występ Rihanny czy Biebera? Wszystkie odpowiedzi znajdziecie poniżej!

Bastille w Polsce 2016 - data i miejsce

Koncert Bastille w Polsce, to nagroda dla wielu osób! Grupa wystąpi w czwartek, 24 listopada na warszawskim Torwarze w ramach trasy koncertowej Wild, Wild World Tour! Początek już od godziny 20:00 lecz wejście do hali będzie możliwe od 18:00!

Bastille w Polsce 2016: bilety - gdzie i po ile?

Bilety na koncert Bastille rozejdą się w bardzo szybkim tempie? Ceny nie powinny przestraszyć prawdziwych fanów grupy i nie powinny być utrudnieniem dla wszystkich, którzy chcą się rozerwać. Dostępne są dwie kategorie wejściówek: miejsca stojące na płycie - 150 zł oraz sektory siedzące - 130 zł. Ich sprzedaż wystartuje w piątek, 8 lipca o godzinie 10:00! Możecie je nabyć na: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, a także w sklepach sieci Empik, Media Markt, Saturn. Na żywo na pewno nie zabraknie piosenki Good Grief. Zobaczcie teledysk do tego nagrania, które walczy o Wasze głosy w Gorącej 20 Radia ESKA:

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze