Basshunter od Boten Anna to wciąż niezłe ciacho. Tak teraz wygląda!

i

Autor: Screen z YT: Basshunter - Boten Anna (Official Video)/Basshunter, Screen z IG: basshunter_se

Basshunter od Boten Anna to wciąż niezłe ciacho. Tak teraz wygląda!

2023-02-09 9:13

Jonas Erik Altberg to znany szwedzki piosenkarz, producent muzyczny oraz DJ. Mężczyzna wydał hity, takie jak Boten Anna czy Now You're Gone, za których sprawą zrobił ogromną karierę. Podkochiwały się w nim miliony fanek i trudno się im dziwić. Dla tych, którzy przestali śledzić jego poczynania mamy dobrą wiadomość. Wciąż jest niezłym ciachem! Jak wygląda teraz?

Basshunter około 15 lat temu przeżywał szczyt swojej popularności. Ten szwedki artysta nie tylko śpiewa, zajmuje się DJ-owaniem, ale również jest producentem muzycznym. Największą karierę przyniosły mu numery takie jak Boten Anna czy Now You're Gone. To niewątpliwe hity na arenie międzynarodowej. Jest laureatem prestiżowych nagród, a dodatkowo swego czasu miał miliony fanek. Nic dziwnego, jego nienaganny wygląd zdecydowanie podobał się kobietom. Okazuje się, że artysta wciąż jest niezłym ciachem, choć jego styl zupełnie odbiega od tego sprzed kilkunastu lat! Czym teraz się zajmuje oraz jak wygląda Basshunter?

Wygrała Mam Talent mając zaledwie 10 lat. Dzisiaj robi karierę na całym świecie!

Przepychanka o hit "Miss You" [Robin Schulz vs Southstar] | ESKA XD - Ale to już było! #65

Basshunter - co robi teraz?

Choć o piosenkarzu znacznie mniej słychać, wciąż zajmuje się on tworzeniem muzyki oraz występami. Można go posłuchać w największych klubach na całym świecie. Na jego koncerty przychodzą tysiące fanów, którzy wiernie słuchają jego twórczości. Mężczyzna odszedł od wizerunku, który kreował około 15 lat temu. Obecnie stawia na krótsze włosy oraz eleganckie koszule, w których wygląda jak prawdziwe ciacho. Jedno jest pewne - wciąż podoba się wielu kobietom!

Dawid Podsiadło nie zaczynał w X Factorze, a w... Mam Talent! NIE przeszedł dalej

Sonda
Znasz twórczość Basshuntera?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE