Barbara Kurdej-Szatan jako Sanah w Twoja Twarz Brzmi Znajomo to parodia? Fani podzieleni!

2021-09-24 13:44
Barbara Kurdej-Szatan jako Sanah w Twoja Twarz Brzmi Znajomo to parodia? Fani podzieleni!
Autor: Polsat Barbara Kurdej-Szatan jako Sanah w Twoja Twarz Brzmi Znajomo to parodia? Fani podzieleni!

Barbara Kurdej Szatan jako sanah w Twoja Twarz Brzmi Znajomo? To wydarzyło się naprawdę! Jedna z najpopularniejszych artystek w Polsce stała się bohaterką trzeciego odcinka muzyczno-aktorskiego show. Jak z tą metamorfozą poradziła sobie popularna aktorka? Przekonajcie się oglądając wideo już teraz!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 24.09.2021 to szczególny odcinek. Chris Cugowski jako Axl Rose zawojował scenę, a Basia Kurdej-Szatan zaprezentuje się jako delikatna i dziewczęca sanah. Wykona utwór, który podbił w ostatnim czasie listę hitów Radia ESKA, Gorącą 20. Mowa oczywiście o piosence etc. W internecie pojawiły się pierwsze komentarze fanów Sanah, którzy uważają, że metamorfoza kompletnie się nie udała. Szczególnie, jeśli chodzi o podobieństwo w głosie i interpretacji utworu. Co natomiast uważają jurorzy? Byli całkowicie odmiennego zdania.

- Jesteś tak wspaniała i słodka jako ta sanah. Wydaje się , że to jest twoje drugie wcielenie. Barwa głosu jest zadziwiająco podobna – zachwyciła się Małgorzata Walewska. - Genialnie zrobiłaś głos sanah. Kapitalnie odtworzyłaś klip i klimat - dodała Katarzyna Skrzynecka. - Zobaczyłem naturalność, która jest zawsze kluczem do sukcesu - dopowiedział Michał Wiśniewski.

Sanah w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Nowe wcielenie Basi Kurdej-Szatan
Najnowsze