Avril Lavigne i Nick Carter - Get Over Me. Pierwsza piosenka Avril Lavigne od czasu choroby

2015-11-27 14:55
Avril Lavigne w duecie z wokalistą Backstreet Boys. Pierwsza piosenka Avril Lavigne od czasu choroby
Autor: Fot. Screen z YouTube Avril Lavigne nagrała piosenkę z Nickiem Carterem

Avril Lavigne nagrała nową piosenkę w duecie z wokalistą Backstreet Boys. Efektem współpracy kanadyjskiej piosenkarki z Nickiem Carterem jest utwór Get Over Me.

Avril Lavigne w duecie z Nickiem Carterem, wokalistą Backstreet Boys nagrała piosenkę Get Over Me. Współpraca Avril Lavigne z Nickiem Carterem jest jej pierwszą od czasu powrotu do zdrowia po ciężkiej chorobie. Przypomnijmy, że wokalistki na scenie nie widzieliśmy przez rok, kiedy zmagała się z boreliozą.  W czerwcu 2015 roku kanadyjsko-francuska wokalistka Avril Lavigne po raz pierwszy wystąpiła przed kamerami i opowiedziała o swojej walce z chorobą. Później 25 lipca 2015 roku po raz pierwszy zaśpiewała publicznie podczas Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Los Angeles.

Avril Lavigne w duecie z Nickiem Carterem

Efektem wspólnej pracy Avril Lavigne i Nicka Cartera, wokalisty boysbandu Backstreet Boys, jest utwór Get Over Me. Piosenka jest singlem promującym nowy longplay Cartera. Zestaw All American ma ukazać się jeszcze w tym roku. - Kiedy byliśmy razem w trasie, zacząłem rozmawiać z Avril o zrobieniu czegoś razem i zaprzyjaźniliśmy się. Spodobał jej się mój pomysł i przypadła jej do gustu piosenka, więc nagrała wokale - powiedział muzyk o współpracy z Avril Lavigne.


KL

Najnowsze