Avicii Stories, to nowa płyta: premiera albumu! Tracklista i piosenki na ESKA.pl

2015-10-01 15:57
Avicii Stories okładka
Autor: fot. YouTube Avicii nowa płyta, to Stories: premiera albumu! Tracklista i piosenki na ESKA.pl

Avicii zaprezentował światu swój drugi studyjny krążek. Płyta Stories zawiera przeboje Waiting For Love i For A Better Day. Jakie jeszcze kawałki znajdziecie na nowym wydawnictwie od szwedzkiego DJa? Tracklistę i niektóre piosenki ze Stor

Avicii nowa płyta, to Stories: o tym producent i DJ ze Szwecji poinformował tuż po wydaniu debiutanckiego krążka zatytułowanego "True". Artysta nie był do końca zadowolony z brzmienia tego pierwszego albumu, więc szybko wziął się do pracy nad drugim. Artysta 2 tygodnie temu ogłosił, iż do końca roku nie zagra na żadnym koncercie i festiwalu, ponieważ zdrowie jest ważniejsze. Przerwa jest także spowodowana przygotowaniem do promocji płyty Stories. 

Avicii o jego hitach i płycie Stories:

Avicii stał się popularny na całym świecie w 2010 roku za sprawą instrumentalnego utworu „Bromance”. Wówczas młody DJ urzędował pod pseudonimami Tim Berg i Tom Hangs. Jakiś czas później powstała wokalna wersja tego hitu ("Seek Bromance"), która także podbiła listy przebojów. Po drodze uszy cieszyliśmy hitem „My Feelings For You”, “Levels”, “Fade Into Darkness”, “Superlove”, "Lay Me Down" z gwiazdą EMA 2015 - Adamem Lambertem, “I Could Be The One”, “Hey Brother” I między innymi “Wake Me Up”. Producent ze Szwecji w 2014 roku był szóstym najpopularniejszym DJem na świecie. Jego wynik może się poprawić po wydaniu albumu pt. Stories.

Avicii wydał EPkę "The Days/The Nights", która zwiastowała nadchodzące wydawnictwo. Pamiętacie jeszcze "The Days" z Robbie Williamsem?

 

Avicii Stories: premiera nowej płyty

Pierwsza nowa piosenka od szwedzkiego producenta została zaprezentowana w czasie Ultra Music Festiwal w Australii - jej tytuł to "Heaven". Uczestnicy tego wydarzenia słysząc ten numer oszaleli! Wszyscy byli pewni, że na wokalu w nowym kawałku od Avicii pojawia się Chris Martin! Teraz wiemy, że na wokalu był Simon Aldred. Co ciekawe, kawałek nie znalazł swojego miejsca na standardowej wersji płyty Stories. Sprawdźcie najważniejsze wydarzenia dotyczące tego wydawnictwa:

 • Pierwszy singiel - Waiting For Love - wydany został 22 maja 2015 roku. 
 • Teledysk do nagrania - Waiting For Love - swoją premierę miał 26 czerwca 2015 roku. 
 • Dwa następne single doczekały się premiery - Pure Grinding i For A Better Day - numery wdane zostały 28 sierpnia 2015 roku. 

Możemy zdradzić, że najprawdopodobniej następnym singlem z albumu będzie utwór "Broken Arrows". Jednak zanim to dajmy się rozkręcić na listach przebojów kawałkowi "For A Better Day". 

Stories tracklista: 

Płyta Stories pełna jest elektronicznych hitów, do których przyzwyczaił nas Avicii. On twierdzi, że ta płyta jest doskonała - dużo lepsza niż poprzednia! My po jej przesłuchaniu w 100% się z nim zgadzamy! Na standardowej wersji albumu znajdziemy utworów. Na brytyjskim rynku muzycznym pojawi się rozszerzona wersja albumu, która wzbogacona będzie o singiel "The Nights":

 1. Waiting For Love
 2. Talk to Myself
 3. Touch Me
 4. Ten More Days
 5. For a Better Days
 6. Broken Arrows
 7. True Believer
 8. City Lights
 9. Pure Grinding
 10. Sunset Jesus
 11. Can't Catch Me
 12. Somewhere In Stockholm
 13. Trouble
 14. Gonna Love Ya
 15. The Nights (tylko w Wielkiej Brytanii)

Avicii piosenki ze Stories:

Artysta co jakiś czas w sieci umieszcza utwory z albumu Stories. Zacznijmy od singli:

Waiting For Love (Feat. Simon Aldred)

 

For a Better Day (Feat. Alex Egbert)

 

Pure Grinding

 

Broken Arrows

 

Ten More Days

Gonna Love Ya

Stories, to zdecydowanie jeden z tych albumów 2015 roku, który trzeba mieć na swojej półce z płytami! 

RW

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze