Avicii przewidział swoją śmierć: 'Wiele razy mówiłem im, że umrę'

2018-04-25 14:39
Avicii przewidział swoją śmierć: 'Wiele razy mówiłem im, że umrę'
Autor: Paul Martinka / Splash News/EAST NEWS Avicii

Avicii przewidział swoją śmierć. Okazuje się, że DJ wiele razy wspominał o tym, że umrze, jeśli nie zwolni tempa. Co dokładnie powiedział?

Avicii wiedział, że może umrzeć. Okazuje się, że DJ zdawał sobie sprawę z tego, że jego stan nie jest dobry. Co więcej, artysta wielokrotnie o tym mówił. Można wręcz powiedzieć, że sam przewidział swoją śmierć. Co dokładnie mówił na temat stanu swojego zdrowia? To, w jakich dokładnie okolicznościach zginął Avicii, nadal bada policja, a sprawa nie została jeszcze do końca wyjaśniona.

Avicii przewidział swoją śmierć

Cały świat nadal nie może otrząsnąć się po tej tragicznej informacji. Śmierć Aviciiego była ogromnym ciosem dla wszystkich fanów jego twórczości - a były ich naprawdę miliony. Ta tragedia jest jeszcze bardziej zaskakująca z tego powodu, że okoliczności śmierci DJ-a cały czas nie zostały do końca wyjaśnione. Wiadomo jedynie, że zmagał się on z problemami zdrowotnymi i z tego powodu zawiesił koncertowanie.

Avicii - dzwony wybiły jego największe hity! Pomysł Polki wzruszył fanów DJ-a

Autor: brak danych

  Avicii został pożegnany w wyjątkowy sposób w wielu miastach na całym świecie. Na placu Sergela w rodzinnym dla artysty Sztokholmie, pojawiło się tysiące fanów, którzy oddali hołd DJ-owi. Była minuta ciszy, a później bliscy znajomi wspominali producent

Największe hity Avicii'ego w jednym miejscu! POSŁUCHAJ!

Mimo że dla zdecydowanej większości fanów śmierć DJ-a była wielkim szokiem, sam Tim Bergling zdawał sobie sprawę, jak poważny jest jego stan, i można wręcz powiedzieć, że przewidział swoją śmierć. W filmie dokumentalnym o jego życiu Avicii: True Stories, który miał premierę w 2017 roku, wyznał to przed kamerą:

Mówiłem swoim managerom, że nie będę już w stanie grać. Wiele razy mówiłem im, że umrę.

Avicii w dokumencie mówił też o atakach paniki przed koncertami, z którymi 'radził sobie', nadużywając alkoholu, co z pewnością także bardzo przyczyniło się do jego kłopotów zdrowotnych. DJ chorował na ostre zapalenie trzustki, a w 2014 roku przeszedł operację usunięcia woreczka żółciowego i wyrostka.

Avicii: ostatnie zdjęcia. Nic nie wskazywało, że dojdzie do tragedii

Autor: brak danych

  Avicii: ostatnie zdjęcia, które zrobiono DJ-owi, pojawiły się w internecie. Zupełnie nie widać na nich, że w tak krótkim czasie od ich zrobienia dojdzie do tragedii. Jak Avicii wyglądał na ostatnich zdjęciach, gdzie wtedy był i kim są ludzie, którzy są

 

Najnowsze