Armin van Buuren w Polsce: preparty przed koncertem Armina Only Embrace 2016

2016-03-29 14:23
Armin Only Embrace
Autor: plakat imprezy Armin Only Embrace

Armin van Buuren w Polsce już 14 maja 2016. Organizatorzy ujawniają niespodzianki związane koncertu Armin Only Embrace, które czekają na fanów DJa. Dowiedz sie, czym jest Club Embrace i jak wziąć w nim udział?

Armin van Buuren w Polsce na Armin Only Embrace już w maju 2016. Organizatorzy imprezy nie przestają zaskakiwać - przygotowali mega pre party. Chcesz wziąć w nim udział? Sprawdź kiedy jest Club Embrace i jak się na niego załapać, zanim Armin van Buuren w towarzystwie pozostałych artystów, tancerzy, efektów specjalnych, uderzających wizualizacji i oczywiście muzyki z nowego albumu dostarczy Wam nie lada emocji.

Armin van Buuren w Polsce 2016

Armin van Buuren, jeden z najlepszych DJów świata wystąpi w Polsce już 14 maja 2016 roku. Występ w ERGO ARENIE w Gdańsku odbywa się pod patronatem ESKI. 14 maja  tuż po otwarciu wejścia na płytę ERGO ARENY Gdańsk/Sopot odbędzie się pre-party Club Embrace, które zamieni to miejsce w klub. Wszystkich uczestników koncertu w doskonały nastrój wprawi muzyka specjalnie przygotowana i zmiksowana przez Armina z doskonale Wam znanych jego wcześniejszych utworów.

Armin Only plan koncertu

Club Embrace ruszy tuż po otwarciu wejścia na płytę i potrwa aż do początku głównego koncertu. Sprawdź szczegółowy harmonogram koncertu

Otwarcie wejścia na halę: 20:00
Otwarcie wejścia na płytę: 22:00
Start Club Embrace: 22:00
Start koncertu: 00:00
Armin Vinyl set: 04:00
Koniec: 05:00

Dowiedz się więcej o koncercie Armina van Buurena w Polsce >>

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze