Ariana Grande

i

Autor: Universal Music Polska Ariana Grande zapowiada niespodziewany duet.

Gwiazdy

Ariana Grande wyda piosenkę ze swoją babcią! Niespodziewany gość na nowej płycie

2024-02-28 12:44

Ariana Grande już niedługo wyda płytę "Eternal Sunshine". Jedna z najpopularniejszych piosenkarek na świecie ujawniła już listę piosenek, które znajdą się na krążku. Okazuje się, że na jednej z nich pojawi się wyjątkowy gość. Ariana na nadchodzącym albumie zamieściła utwór, który nagrała ze swoją babcią!

Ariana Grande już niedługo wyda nową muzykę. To jeden z najbardziej wyczekiwanych powrotów ostatnich lat. Od premiery jej ostatniej płyty pod tytułem "Positions" w tym roku miną cztery lata. Fani piosenkarki długo musieli czekać na nowości od swojej ulubionej artystki. Na nadchodzącej płycie pojawi się trzynaście nowych piosenek. Jak na razie znamy tylko jedną z nich. Mowa o "Yes, And?", czyli singlu, który ukazał się w styczniu. Taneczny kawałek inspirowany kultowym "Vogue" Madonny został świetnie odebrany, dlatego wiele osób jest ciekawych pozostałych pozycji z "Eternal Sunshine". Na jednej z nich Ariana nie zaśpiewa sama. Ostatnia piosenka ma być duetem z jej babcią.

Ariana Grande w mocnych słowach o wycieku jej piosenki. "Widzę was w więzieniu"

Muzyka znika z Tik Toka | Maks on air

Ariana Grande w ducie z babcią

Piosenką kończącą tracklistę "Eternal Sunshine" jest "Ordinary Things". Ariana śpiewają ją ze swoją babcią Marjorie Grande. 98-letnia kobieta włoskiego pochodzenia jest matką matki Ariany. Piosenkarka wielokrotnie mówiła o tym, jak ważną osobą jest dla niej babcia. To nie jest pierwszy raz, kiedy angażuje ją do swoich projektów. Kiedyś Marjorie zaśpiewała już wers w piosence "Bloodline" z płyty "Thank U, Next".

"Eternal Sunshine" - lista piosenek

 1. intro (end of the world)
 2. bye
 3. don’t wanna break up again
 4. Saturn Returns Interlude
 5. eternal sunshine
 6. supernatural
 7. true story
 8. the boy is mine
 9. yes, and?
 10. we can’t be friends (wait for your love)
 11. i wish i hated you
 12. imperfect for you
 13. ordinary things (feat. nonna)