Ariana Grande w The Voice USA 2021 - ten debiut przejdzie do historii!

2021-09-14 13:32
Ariana Grande w The Voice USA 2021 - ten debiut przejdzie do historii!
Autor: Universal Music Polska

Już niedługo ruszy kolejna edycja The Voice USA. Wielkim zaskoczeniem tego sezonu jest nowa trenerka. Za kilka dni w fotelu jurorskim zobaczymy samą Arianę Grande! Już pojawił się kolejny zwiastun kultowego show. Jesteście ciekawi, jakie wejście do programu miała gwiazda?

Ariana Grande w The Voice USA 2021 to wielkie muzyczne wydarzenie! Już 20 września rusza 21. edycja The Voice USA. Znana z hitów Positions czy Thank you, next artystka zastąpi Nicka Jonasa, który był trenerem poprzednich edycji. Obok Ariany zobaczymy dobrze znanych: Kelly Clarkson, Blake'a Sheldona oraz Johna Legenda. Już pojawił się kolejny zwiastun zapowiadający amerykańskie show. Jesteście ciekawi, jakie wejście do programu miała Ariana? Zobaczcie filmik!

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

The Voice USA 2021 - Ariana Grande

Fani zastanawiali się, jak będzie wyglądał teaser programu pokazujący wejście gwiazdy do show. Co mogłoby przebić lądującego ze spadochronem Nicka Jonasa? Filmik zaskoczył wszystkich. Ariana przyszła do studia na piechotę! Zobaczcie cały filmik promujący najnowszą edycję show!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze