Ariana Grande i Pharrell w piosence Calvina Harrisa - Heatstoke! Kiedy premiera?

i

Autor: fot. okładka singla Heatstoke Calvin Harris feat. Ariana Grande & Pharrell Williams - Heatstoke

Ariana Grande w piosence Calvina Harrisa - Heatstroke! [AUDIO]

2017-03-31 17:08

Calvin Harris ogłosił, że jego kolejnym singlem będzie Heatstroke. W piosence na piątą płytę usłyszycie takie gwiazdy jak: Pharrell Williams, Young Thug oraz... Ariana Grande! Posłuchajcie nagrania już teraz na ESKA.pl

Calvin Harris i Ariana Grande to wymarzony muzyczny duet! Ich pierwsza wspólna piosenka jest już do odsłuchania na ESKA.pl.Oprócz Arianators z niecierpliwością na singiel czekali również fani Pharrella Williamsa i Younga Thuga. Właśnie oni, jako wykonawcy ze Stanów Zjednoczonych, wypełniają obsadę w nowej piosence Calvina Harrsa! Dodatkowo w nagraniu szkocki producent wykorzystał chórki zaśpiewane przez Starrah.

Calvin Harris feat. Young Thug, Pharrell & Ariana Grande - Heatstroke od 31 marca będziecie mogli usłyszeć na antenie Radia ESKA! Pierwszy raz kawałek na naszej antenie wybrzmi w programie Muzyką Się Żyje. W tym samym dniu gościem specjalnym Puotcka będzie Sarsa!

Sarsa - piosenka Bronię się akustycznie w Muzyką Się Żyje!

Autor: brak danych

Sarsa akustycznie w Radiu ESKA wykona swój najnowszy hit Bronię się. Jak brzmi ten przebój wyłącznie z użyciem gitary? Przekonacie się słuchając programu Muzyką Się Żyje już 31 marca 2017.

Ariana Grande u Calvina Harrisa - piosenka Heatstroke

Nowa piosenka Calvina Harrisa 2017 to kolejna gorąca premiera. Utwór pojawił się w serwisach społecznościowych w piątek, 31 marca. Wcześniej w internecie sporo mówiło się o tym, że Heatstroke zadebiutuje w serwisach streamingowych 7 kwietnia. Utwór Harrisa miał stanowić konkurencję dla debiutanckiego singla Harry'ego Stylesa - Sign Of The Times. 

Calvin Harris nowa piosenka 2017 - Heatstoke

Calvin Harris piosenką Heatstroke zapowiada swój piąty studyjny album, który (jak można sądzić po częstotliwości dodawanych utworów) będzie miał wkrótce swoją datę premiery. Wciąż jednak nowe wydawnictwo szkockiego DJ-a zapowiada megahit, znany z anteny Radia ESKA - Slide (feat. Frank Ocean & Migos). Harris o singlu nagranym m.in. z Arianą Grande i Pharrellem Williamsem poinformował za pośrednictwem serwisów społecznościowych. Wrzucił okładkę, na której został wklejony obraz zachodzącego słońca. Obok oficjalnego 'single cover' dodał grafikę, z której dowiadujemy się, kto dokładnie miał udział przy tworzeniu nagrania. Zapowiada się kolejny hit idealny na wiosnę 2017! 

Calvin Harris w połowie lutego 2017 roku stwierdził, że jego płyta będzie uszczęśliwiać dusze. W poście na Twitterze napisał: - Wydaje mi się, że nie jest dobra muzyka. Wydaje mi się, że to jest znakomita muzyka, która da wam najwięcej szczęścia w 2017 roku. Mam przeczucie, że tego brakowało na świecie i w moim życiu. Dlatego to zrobiłem. Na razie wychodzi na to, że współpracował nad nią z amerykańskimi artystami.

Ariana Grande w Polsce 2017 - bilety, wejście i informacje praktyczne!

Autor: brak danych

Ariana Grande w Polsce w 2017 roku wystąpi przed swoimi polskimi fanami. Koncert amerykańskiej gwiazdy pop odbędzie się 1 czerwca w łódzkiej Atlas Arenie. Na te wydarzenie od dawna czekali polscy wielbiciele Ari.