Ariana Grande śpiewa z Coldplay. Nagranie piosenki Just A Little Bit of Your Heart na ESKA.pl

2015-09-28 17:06

Ariana Grande w duecie z Chrisem Martinem z zespołu Coldplay podczas Global Citizen Festival 2015. Fenomenalne nagranie wspólnego wykonania utworu Just A Little Bit Of Your Heart do odsłuchania na ESKA.pl 

Występ Ariany Grande z Chrisem Martinem był jednym z najbardziej wzruszających momentów podczas Global Citizen Festival 2015. Wokalista zespołu Coldplay zaskoczył fanów, zapraszając na scenę autorkę hitu One Last Time. Muzyczny duet wykonał piosenkę Just A Little Bit Of Your Heart. Dodajmy przy tym, że kawałek ten został napisany przez Harry Stylesa. Wysoki głos Ari i subtelny akompaniament na gitarze Chrisa Martina wzruszyły publiczność zgromadzoną w nowojorskim Central Parku. 

Ariana Grande w duecie z Chrisem Martinem

Ariana Grande nie była artystka zapowiadaną jako gwiazda Global Citizen Festival. Coldplay zaprosili ją osobiście i zrobili w ten sposób wielką niespodziankę publiczności. Ariana doleciała ponoć do Nowego Jorku na ostatnią chwilę, a piosenkę z Chrisem przećwiczyła zaledwie 10 minut przed koncertem! Czego nie było słychać podczas występu na żywo. Grande i wokalista zespołu Coldplay wypadli świetnie! 

Global Citizen Festival 2015 w polskiej TV - na którym kanale?

Podczas imprezy oprócz Eda Sheerana, Beyonce, Chrisa Martina i wokalisty Pearl Jam wystąpili też: Ariana Grande oraz Bono. Materiał z koncertu będzie można obejrzeć w poniedziałek 28 września 2015 roku o godzinie 22:55 w polskiej telewizji na kanale TVP 2.  

 

Ariana Grande śpiewa z Coldplay? Nic w tym dziwnego! Gwiazda ma muzykę w sercu i nie boi się trudnych wyzwań – zupełnie jak bohaterowie fascynującego filmu Muzyka serca. Tylko, czy efekty są zadowalające? Oglądaj za darmo już teraz:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >> 

Najnowsze