Ariana Grande - najpopularniejsze teledyski BEZ MUZYKI. Ciężko powstrzymać śmiech!

2020-01-13 12:50 MK
Ariana Grande
Autor: AP/EAST NEWS

Mało która gwiazda muzyki może poszczycić się takimi sukcesami jak Ariana Grande. Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że ostatnie lata zdecydowanie należały do niej. Artystka wydawała hit za hitem, a jej klipy gromadziły miliardy wyświetleń. Autorzy kanału Without Music przygotowali The Best Of teledysków Ari, w całości pozbawionych muzyki. Zobaczcie wideo na ESKA.pl.

Ariana Grande - teledyski amerykańskiej gwiazdy zawsze zaskakują jej fanów. Na przestrzeni lat, wokalistka przyzwyczaiła publiczność do tego, że uwielbia, gdy w jej klipach sporo się dzieje. Niemalże każdy z nich jest wręcz naszpikowany efektami specjalnymi. Tak było chociażby w przypadku obrazków zrealizowanych do piosenek Break Free, No Tears Left To Cry czy też God Is A Woman.

Każdy z klipów Ariany generuje setki milionów, jeśli nie nawet miliardy odtworzeń. Na ten moment, najpopularniejszym wideo na kanale gwiazdy jest ten zrealizowany z Nicki Minaj do ich wspólnego hitu Side To Side. Internauci wyświetlili go bowiem ponad półtora miliarda razy. Nie dziwi zatem fakt, że widzowie kanału Without Music, na którym można obejrzeć parodie najpopularniejszych teledysków bez muzyki, tak bardzo domagali się, by jego autorzy stworzyli wideo z serii The Best Of, którego bohaterką będzie właśnie Ariana Grande. Tak też się stało!

Ariana Grande - teledyski bez muzyki

W niespełna trzy dni, filmik opublikowany na kanale Without Music w serwisie YouTube został odtworzony ponad 110 tysięcy razy oraz zgromadził ponad siedem tysięcy łapek w górę. W wideo użyte teledyski do takich hitów jak Don't Call Me Angel, Boyfriend czy też 7 Rings. Wiele komentarzy pozostawionych pod nim dotyczy jednak parodii klipu do God Is A Woman. Całość zobaczycie poniżej.

Najnowsze