Ariana Grande - koncert w Polsce z restrykcyjnymi zasadami! Sprawdź, by wziąć udział w wydarzeniu

2019-03-19 15:45 k.w.
Ariana Grande
Autor: screen YouTube/Ariana Grande

Koncert Ariany Grande w Polsce to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń tego roku! Gwiazda miała wystąpić przed polską publicznością 31 maja i 1 czerwca 2017 roku, ale ze względu na tragiczny zamach w Manchesterze, koncerty zostały odwołane. W tym roku marzenie fanów artystki się spełni - Ariana Grande wystąpi 9 września 2019 roku w stolicy Małopolski. Jeśli jednak chcecie dostać się na koncert, musicie zapoznać się z restrykcyjnymi zasadami.

Ariana Grande - na koncercie gwiazdy w Polsce obowiązywać będą restrykcyjne zasady. 18 marca 2019 roku autorka 7 Rings rozpoczęła czwartą w karierze trasę koncertową po świecie. Ze względu na tragiczne wydarzenie, jakie miało miejsce na koncercie gwiazdy w 2017 roku, aby wejść na teren wydarzenia, trzeba spełnić kilka podstawowych zasad. Jakich? Publikujemy je już teraz na ESKA.pl

Przeczytaj także: Ariana Grande ruszyła w Sweetener World Tour! Co będzie się działo i jakie piosenki usłyszymy na koncercie w Polsce?

Zobacz: Ariana Grande w Polsce 2019 - koncert w Krakowie wydarzeniem roku? Co się będzie działo?!

Ariana Grande - zasady koncertu w Polsce

Ariana Grande to gwiazda, którą charakteryzuje asertywność, pewność siebie i dbałość o każdy szczegół projektów, które realizuje. Po wszystkich przejściach nie dziwi więc, że artystka i jej ekipa wyznaczyli ważne zasady dotyczące wejścia na koncerty z trasy. Aby wejść na teren koncertu, należy spełnić kilka zasad. Przede wszystkim warto wiedzieć, że każdy uczestnik koncertu, może mieć ze sobą tylko jedną torbę. Torby muszą być w 100% przezroczyste. Możecie zabrać ze sobą torby wykonane z przezroczystego plastiku, winylu lub PVC oraz takie, które nie są większe niż format A4. Poniżej znajdziecie pełne zasady, które zostały opublikowane na Facebooku Live Nation Polska:

Wybierasz się na koncert Ariana Grande? Zapoznaj się z poniższymi zasadami.
‼️WAŻNE
Każdy uczestnik koncertu może mieć ze sobą 1 torbę:
- torby MUSZĄ być w 100% przeźroczyste
- torby mogą być wykonane z przeźroczystego plastiku, winylu lub PVC
- torby nie mogą być większe niż format A4

Najnowsze