Arek Kłusowski prezentuje Idealnego syna. To kolejna zapowiedź albumu Lumpeks

2021-04-16 16:15 Adam Bysiek
Arek Kłusowski
Autor: Arek Kłusowski / mat. prasowe Arek Kłusowski

Arek Kłusowkski nie przestaje zaskakiwać! Do sieci właśnie trafił kolejny singiel zaopatrzony w teledysk, który artysta nagrywał zaledwie kilka dni temu. Wokalista idzie jak burza i promuje zbliżający się wielkimi krokami album Lumpeks, który z pewnością będzie jedną z głośniejszych premier pierwszej połowy 2021 roku! Sieć zalała fala pozytywnych komentarzy, w których fani nie szczędzą słów zachwytu nową produkcją młodego muzyka.

16 kwietnia do sieci trafił „Idealny syn” – drugi, po świetnie przyjętej „Antarktydzie”, singiel zapowiadający nowy album Arka Kłusowskiego. Utworowi towarzyszy wyrazisty teledysk w reżyserii Miłosza Sakowskiego. Rozpoczęła się także przedsprzedaż albumu „Lumpeks”, którego premiera przewidziana jest na drugą połowę maja.

Arek Kłusowkski - premiera singla Idealny syn

Arek Kłusowkski ewidentnie nie próżnuje. Świadczy o tym kolejna premiera, tym razem drugiego już z rzędu singla Idealny syn. Artysta ten to posiadacz jednego z najoryginalniejszych głosów w kraju. Część słuchaczy nazywa go młodym Arturem Rojkiem, a inni – męską odpowiedzią na twórczość Darii Zawiałow. Jest nie tylko wokalistą, ale również kompozytorem, tekściarzem i osobowością sceniczną. Nie każdy wie, że przez lata zajmował się pisaniem piosenek dla popularnych wykonawców z pierwszych miejsc list przebojów. Na swoim koncie ma już debiutancką płytę „Po tamtej Stronie”, którą wydał na wiosnę 2019 roku. 

Justin Bieber wrócił z nową płytą. To właśnie te piosenki znajdują się na krążku

Dokładnie 2 lata później, również na wiosnę, ukaże się drugi album Arka Kłusowskiego – „Lumpeks”. Niewątpliwie stanowi on nowy, wyjątkowy rozdział w karierze artysty.

Arek Kłusowski zapowiada premierę albumu Lumpeks 

Arek Kłusowski zapowiada premierę albumu Lumpeks - mówi o tym już kolejny raz przy okazji premiery drugiego już singla. Tuż po świetnie przyjętej przez słuchaczy Antarktydzie, drugim utworem zapowiadającym nowy krążek Arka jest właśnie Idealny syn. Opowiada o przemianach i buncie młodego człowieka w okresie wkraczania w świat dorosłości, wyłamywaniu się spod presji otoczenia oraz o tym, że nie trzeba niczego i nikomu udowadniać. 

Mery Spolsky i Arek Kłusowski zdradzili pikantne szczegóły o współpracy z Wieniawą

- Idealny syn to utwór o wygórowanych ambicjach nałożonych przez nasze rodziny na nas. Często los bywa przewrotny i ciężko jest sprostać wymaganiom. Pomysł reżysera - Miłosza Sakowskiego pokazuje, że mimo skrajnie różnych przeciwieństw osobowości wszyscy mierzymy się z tymi samymi problemami – tłumaczy Arek Kłusowski.

Idealny syn - nowa piosenka Arka Kłusowskiego

Idealny syn to nowa piosenka Arka Kłusowskiego, która trafiła do sieci 16 kwietnia 2021 roku. Utwór wpadł w ucho fanom artysty, a widać to po licznych - już prawie kilku set - reakcjach pod teledyskiem. Za tekst do Idealnego syna odpowiedzialny jest Arek Kłusowski, natomiast muzyka powstała we współpracy Arka z Maciejem Sawochem. Utwór obrazuje teledysk, którego autorem jest Miłosz Sakowski – reżyser m.in. klipu do utworu Wszystko będzie dobrze Krzysztofa Zalewskiego.

Nowa płyta Lumpeks Arka Kłusowskiego - kiedy premiera?

Nowa płyta Arka Kłusowskiego - kiedy premiera? To najczęściej zadawane przez fanów artysty pytanie nie pozostaje już bez odpowiedzi! Wydanie ukarze się już niebawem. Premierze drugiego singla z „Lumpeksu” towarzyszy także start przedsprzedaży albumu, który ukaże się 21 maja oraz ujawnienie jego okładki. Autorem zdjęcia okładkowego jest Piotr Porębski, a za materiały promocyjne odpowiada Tomek Kuczma.

Najnowsze