Antek Smykiewicz miał wypadek w drodze na koncert. 'To cud, że żyjemy'

2016-12-05 12:47
Antek Smykiewicz miał wypadek. Cudem uniknął śmierci!
Autor: fot. Instagram/antek_smykiewicz/ screen z profilu www.instagram.com/antek_smykiewicz/

Antek Smykiewicz cudem uniknął śmierci! Samochód twórcy hitu Pomimo burz doszczętnie się spalił. Co się dokładnie stało? O groźnym zdarzeniu piszemy na ESKA.pl

Antek Smykiewicz miał wypadek! 'To prawdziwy "Cud", że żyjemy' - skomentował chwilę po zdarzeniu Antek Smykiewicz. Co i kiedy się stało twórcy hitu Pomimo burz? Od razu informujemy na ESKA.pl. Antek Smykiewicz 1 grudnia zagrał udany koncert na gali charytatywnej Gwiazda na gwiazdkę w Jeleniej Góry. Niestety, podczas powrotu z wydarzenia jadąc drogą ekspresową S8 wspólnie z pasażerami poczuł dziwny zapach. Zatrzymał się i zauważył, że samochód zaczyna się palić. Na szczęście wszyscy cali i zdrowi wydostali się z płonącego pojazdu, a na miejscu szybko pojawiła się straż pożarna.

Antek Smykiewicz: 'Cud, że żyjemy'

Antek Smykiewicz o pechowym zdarzeniu poinformował za pośrednictwem profilu na Facebooku i Instagramie: - Nasz wczorajszy powrót z koncertu miał smutny finał . Moje auto stanęło w płomieniach na trasie S8 i doszczętnie spłonęło . Szczęśliwie udało nam się z niego wydostać i uratować większość sprzętu . Bardzo dziękuje jednostkom Straży Pożarnej i Policji za pomoc . Jeszcze dzisiaj dodam w tej sprawie jeszcze kilka materiałów - do zobaczenia dzisiaj w Płocku!!! - napisał autor Pomimo burz. 

Antek Smykiewicz wypadek - VIDEO

To prawdziwy "Cud",że żyjemy Film zamieszczony przez użytkownika Antek Smykiewicz (@antek_smykiewicz)

Antek Smykiewicz uniknął śmierci i jak sam stwierdził: to prawdziwy "Cud", że żyjemy. Zresztą "Cud", to tytuł jego najnowszego singla do którego teledysk niedawno przekroczył barierę miliona wyświetleń. 

 

Najnowsze