Anna & Michu

i

Autor: fot. Michał Sobkowski - archiwum Anna Naklab - wywiad dla Radia ESKA do posłuchania na ESKA.pl!

Anna Naklab - specjalny wywiad dla Radia ESKA do posłuchania na ESKA.pl!

2015-12-15 13:00

Anna Naklab odpowiedziała na kilka pytań w specjalnym wywiadzie dla Radia ESKA. Niemiecka wokalistka zasłynęła w tym roku z nowej wersji przeboju Supergirl grupy Reamonn. Jak to się stało, że Anna Naklab zaczęła śpiewać? Jakie plany ma na przyszłość? Te tajemnice odkryjecie w wywiadzie, który znajdziecie na ESKA.pl!

Anna Naklab weszła na rynek muzyczny z niezwykle mocnym uderzeniem. Wspólnie z grupą Younotus i Alle Farben stworzyła nową wersję przeboju Supergirl grupy Reamonn. Wersja ta podbiła praktycznie wszystkie europejskie listy przebojów - docierając m.in. do miejsca 1. w Austrii, 1. w Polsce, 2. w Niemczech, 3. na Węgrzech, czy 7. w Hiszpanii. Niektórzy twierdzą, że to jeden z najlepszych coverów ostatnich lat. Niemiecka wokalistka odpowiedziała na kilka pytań w specjalnym wywiadzie dla Radia ESKA.

Anna Naklab piosenki

Anna Naklab, a tak naprawdę Annika Klose - 22-letnia wokalistka, która swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w 2013 roku. To właśnie wtedy na rynku muzycznym pojawił się cover hitu "Wicked Games" nagrany wraz z Parra for Cuva. Numer ten dotarł m.in. do miejsca 6. w Wielkiej Brytanii, 6. w Holandii, czy 14. w Australli. Przypomnijmy, że jego oryginalna wersja pochodzi z 1990 roku. 

 

Blisko dwa lata później pojawił się kolejny cover niemieckiej wokalistki. Tym razem stworzyła ona doskonale nam znaną - nową wersję hitu z 2000 roku pt. "Supergirl". Co najciekawsze - przeróbka tego hitu w wykonaniu Anny Naklab, osiągnęła większy sukces niż oryginalna wersja należąca do grupy Reamonn!

 

Do trzech razy sztuka? Trzeci singiel, to już autorski przebój Anny Naklab! Kawałek "Hush" dopiero co zaczyna być notowany na listach przebojów. To jeden z hitów 2016 roku?

 

Anna Naklab wywiad dla Radia ESKA

Anna Naklab, czyli jedna z najbardziej obiecujących gwiazd niemieckiego przemysłu muzycznego - była gościem specjalnym Radia ESKA. Opowiedziała m.in. o tym, kto stoi za odkryciem jej talentu! Wiemy już również, że planuje wyruszyć w trasę koncertową! Czy Polska znajdzie się na jej mapie? Już to wiemy! Z Anną Naklab rozmawiał Michał "MICHU" Sobkowski. Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o singlu "Supergirl" i "Hush" :)

Nowości Muzyczne 2015 - te kawałki zostaną hitami w grudniu?!

RW