Ania Karwan - wiek, mąż, życie prywatne, Instagram i piosenki autorki hitu Głupcy

2020-11-25 9:13 M.C.
Anna Karwan
Autor: WBF Anna Karwan

Jakie piosenki nagrała Ania Karwan? Czy ma Instagrama? Co wiadomo o jej życiu prywatnym? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie na ESKA.pl.

Anna Karwana - życie prywatne, Instagram, piosenki - to tylko niektóre informacje, których poszukujecie w sieci na temat autorki hitu Głupcy. Zainteresowanie wokalistką jest zrozumiałe. Ania nagrywała bowiem z wieloma gwiazdami polskiej sceny i sama zabłysnęła w kilku programach telewizyjnych. Warto dowiedzieć się czegoś więcej na jej temat.

Ania Karwan - wiek

Ania Karwan skończy w 2020 roku 34 lata. Wokalistka wychowywała się na wschodzie, bardzo blisko granicy ukraińskiej. Od ponad 20 lat mieszka i pracuje w Warszawie.

Ania Karwan - życie prywatne

Ania Karwan to bardzo zapracowana osoba, dlatego jej życie prywatne ściśle łączy się z pracą. O tym, że przyszłość zwiąże ze sceną, wiadomo było już od jej najmłodszych lat. W dzieciństwie tańczyła i trenowała akrobatykę artystyczną. Jako nastolatka przeprowadziła się do Warszawy gdzie początkowo pracowała w kawiarni. Później nadeszły występy w programach i nagrania z polskimi artystami. Ania podporządkowała więc swoje życie prywatne muzyce. Wokalistka spełnia się też jako mama wychowując córkę Oliwię.

Ania Karwan - mąż

Ania Karwan przez jakiś czas związana była z Błażejem Szychowskim, ale nie był on jej mężem. W sieci nie obecnie żadnych informacji na temat tego, czy Ania Karwan ma męża.

Ania Karwan - programy telewizyjne

Ania Karwan wiele zawdzięcza muzycznym show, w których występowała. W 2008 próbowała sił w Idolu. W 2010 wygrała odcinek Szansy na sukces poświęcony twórczości Wojciecha Kordy i zespołu Niebiesko-Czarni, a rok później uczestniczyła w drugiej edycji Must Be the Music. Tylko muzyka. Największą popularność przyniosło jej jednak The Voice of Poland. W 2020 roku wokalistę zobaczymy na parkacie Tańca z Gwiazdami.

Ania Karwan - The Voice of Poland

Ania Karwan pojawiła się w 7. edycji The Voice of Poland. Podczas przesłuchań w ciemno zaśpiewała Purple Rain, czyli wielki hit Prince'a. Wiele osób uważało ją za faworytkę show. Ostatecznie wokalistka zajęła jednak 3. miejsce. Mimo to występ w The voice of Poland 7 przyniósł jej wielką popularność.

Ania Karwan - piosenki

Ania Karwan chętnie angażuje się w projekty innych artystów. Jest między innymi współautorką piosenek Miałeś Być Moniki Brodki oraz Stop Global Experiment Sidneya Polaka. Wraz z grupą Afromental nagrała piosenkę I'm Right here.

Ania była też wokalistką grupy SOFA:

Sporą popularność przyniosła jej współpraca z Matheo. Wraz z producentem nagrała cover piosenki Aleja Gwiazd Zdzisławy Sośnickiej oraz kawałek Trzy Korony. Oba utwory wykorzystywano podczas gal KSW.

Matheo produkował też piosenkę Smutna Rzeka, w której Ania śpiewa wraz z raperem Sobotą.

Ania Karwan - Głupcy

Ania Karwany nagrywa też solowe utwory. Wielkim hitem stała się piosenka Głupcy.

Ania Karwan - Wikipedia

Ania Karwan jest popularną wokalistką, dlatego posiada własną stronę na Wikipedii. W serwisie można znaleźć m.in. wzmiankę na temat jej udziału w The Voice of Poland.

Ania Karwan - Instagram

Ania Karawan jest bardzo aktywna na Instagramie. Wokalistka zamieszcza tam wiele zdjęć pokazujących jej pracę i życie prywatne.

Alicja Szemplińska jedzie na Eurowizję 2020!
Najnowsze