Aneta - Małgorzata Socha zagrała w teledysku Sławomira! To będzie hit lata 2016?

2016-03-20 23:21
Małgorzata Socha jako Aneta w teledysku Sławomira
Autor: sscreen z teledysku Małgorzata Socha jako Aneta w teledysku Sławomira

Aneta - Sławomir wydał nowy teledysk. Zabawne wideo z Małgorzatą Sochą, romantyczny tekst i wpadająca w ucho muzyka - hej, czy to nie wakacyjny hit 2016? Fani Sławomira są zachwyceni!  

Aneta - Sławomir pochwalił się swoim nowym teledyskiem. A jest się czym chwalić, bo Sławomir do udziału w klipie namówił Małgorzatę Sochę, która wcieliła się w główną bohaterkę. Słodka blondyneczka w różu, której imponują faceci z... gestem ;) to właśnie Socha jako Aneta. Do tego Sopot, lody i Golf III - jednym słowem #czućpiniądz ;)

Piosenka Sławomira z chórkami grupy VOX celuje w hit lata 2016. Mimo żartobliwej konwencji "rock polo", jak swoją muzykę określa Sławomir, jest sporo romantyzmu w wakacyjnym klimacie. Przypomnijmy, że poprzednie teledyski Sławomira były oglądane ponad 4 mln razy ("Megiera") i prawie 2 mln razy ("Ni mom hektara").

Jak Wam się podoba "Aneta"? Oglądajcie i komentujcie!

>> Łobuzy - Pupy. Nowy teledysk będzie hitem na miarę Ona czuje we mnie piniądz?

SŁAWOMIR & GRUPA VOX - Aneta:

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze