Andziaks kończy z karierą youtuberki? Gwiazda rozpoczyna nowy rozdział!

Andziaks
Autor: Screen z YT: VLOG : URZĄDZAMY NOWE MIESZKANIE | Andziaks

Andziaks kończy z karierą youtuberki?! Polska influencerka nie zwalnia tempa i rozpoczyna w swoim życiu nowy rozdział! Czy dodatkowe obowiązki sprawią, że nie będzie mieć już czasu na bycia w social mediach? Więcej o zmianach w życiu Andziaks zdradzamy na ESKA.pl!

Andziaks to popularna polska influencerka, którą głównie widzowie kojarzą z serwisu YouTube. Dziewczyna stała się w mediach społecznościowych niesamowicie znana już wiele lat temu, kiedy regularnie publikowała swoje filmiki w sieci i dzieliła się z fanami życiem prywatnym. Andziaks kojarzona jest głównie z treściami, które mocno ocierają się o sprawy osobiste. To jedna z influencerek, która pokazała światu swój poród, zaręczyny, przeprowadzki i wiele innych dość intymnych momentów z życia codziennego. Serwis YouTube jest dla niej niezwykle ważny, ponieważ bycie w social mediach jest dla niej pracą na pełen etat. Czy będzie musiała zrezygnować z wirtualnej kariery na poczet nowych obowiązków? Otóż 19 października 2020 Andziaks oświadczyła swoim fanom za pośrednictwem mediów społecznościowych, że w końcu rusza z własnym biznesem! Influencerka opublikowała zdjęcie, na którym stoi na tle swojego nowo otwartego sklepu ze świecami, o którym już wcześniej wspominała fanom. Teraz jednak urzeczywistniła marzenia o własnej firmie i rozpoczyna nowy etap swojego życia. Czy pogodzi firmę z internetową karierą? Choć nie znamy odpowiedzi na te pytanie, wierzymy, że Andziaks świetnie odnajdzie się w nowej roli nie rezygnując tym samym z bycia youtuberką. 

Andziaks otwiera własny biznes

Andziaks nareszcie urzeczywistniła swoje marzenia i otworzyła własną markę ze świecami. Youtuberka poinformowała widzów, że jej sklep stacjonarny również jest już gotowy i czeka na otwarcie!

Aplikacje na telefon, które musi mieć każdy influencer
Najnowsze