Andziaks pokazała poród na Youtube! Kim jest vlogerka?

2020-05-15 16:21 kp
Poród Andziaks na Youtube
Autor: Youtube/ Andziaks

Fani Andziaks przez ostatnie miesiące razem z nią przeżywali jej ciążę i czekali na rozwiązanie. O vlogerce było głośniej z tygodnia na tydzień, kiedy to jej poród zbliżał się wielkimi krokami. Dziś Andziaks jest już szczęśliwą mamą, a urodzenia dziecka gratulowały jej w sieci nawet Natalia Siwiec i Izabela Janachowska. Teraz internautka poszła o krok dalej i pokazała na Youtube video ze swojego porodu!

Jako użytkownicy sieci wszyscy - a właściwie prawie wszyscy - mamy skłonność do podglądania cudzego życia. Właśnie dzięki temu "guilty pleasure" dziś wśród najpopularniejszych celebrytek na świecie są chociażby siostry Kardashian-Jenner, które postanowiły wpuścić fanów do swojego życia prywatnego tak bardzo, jak mało kto przed nimi.

Na naszym podwórku od wielu miesięcy coraz większą popularność zdobywała vlogerka Andziaks. We wrześniu ubiegłego roku Youtuberka ogłosiła swoim fanom, że jest w ciąży - wykonując przed kamerą test ciążowy. Tamto video obejrzało ponad milion internautów! Od tamtego momentu Andziaks regularnie relacjonowała kolejne etapy ciąży, pokazywała, jak przygotowuje się do przywitania dziecka na świecie i opowiadała o wszystkich swoich odczuciach.

Temat zainteresował nie tylko przyszłe mamy - dziś profil Andziaks na Youtube subskrybuje ponad 580 tysięcy osób, a profil na Instagramie ponad 480 tysięcy fanów.

Andziaks pokazała poród na Youtube

10 maja 2020 roku Andziaks oznajmiła na Instagramie, że jej córka jest już na świecie. Na jej profilu zaroiło się od gratulacji, nie tylko od fanów, ale i od gwiazd - Izabeli Janachowskiej, Natalii Siwiec i Fit Loversów.

Na tym jednak nie skończyła się relacja Andziaks. Youtuberka postanowiła pójść o krok dalej i na swoim profilu pokazała nagranie z porodu. Na 15-minutowym video możemy zobaczyć więc drogę Andziaks i jej chłopaka do szpitala, przyjęcie na porodówkę, oczekiwanie na rozpoczęcie akcji powodowej i oczywiście sam poród. A na końcu ogromną ulgę i pierwsze chwile z córką w ramionach.

Jak zauważyli sami internauci - wbrew wcześniejszym obawom - całe video zostało zmontowane z wyczuciem. W komentarzach nie znajdziemy hejtu, a wyłącznie gratulacje i... wzruszenie.

Chcielibyście zobaczyć poród Andziaks na Youtube? Video znajdziecie poniżej:

Wyświetl ten post na Instagramie.
Jak Wam mijają święta? 🐰🎀 Post udostępniony przez Angelika Zając (@andziaks)
NAJNOWSZE