Andrzejki 2022 - wróżby na które trzeba uważać! Mogą przynieść pecha

2022-11-29 11:28
Andrzejki 2022 - wróżby na które trzeba uważać! Mogą przynieść pecha
Autor: Pexels Andrzejki 2022 - wróżby na które trzeba uważać! Mogą przynieść pecha

Andrzejki 2022 wzbudzają wiele emocji. To doskonała okazja, aby zebrać znajomych i wspólnie wywróżyć sobie przyszłość! Okazuje się, że jednak nie wszystkie wróżby są bezpieczne, z części z nich warto zrezygnować. Mogą przynieść Ci ogromnego pecha! Sprawdziliśmy, których lepiej unikać podczas andrzejkowej nocy!

Andrzejki 2022 są doskonałą okazją na to, aby urządzić sobie wieczór wróżb z przyjaciółmi, czy też iść na zorganizowaną zabawę! Wigilia imienin Andrzeja jest w Polsce tradycją, którą obchodzą zarówno najmłodsi, jak i najstarsi. Jeśli więc również planujesz wziąć udział w zabawie andrzejkowej, lepiej dwa razy się zastanów, zanim wybierzesz, które wróżby umilą Ci noc. Okazuje się, że część z nich może przynieść ogromnego pecha. Zrezygnowanie z nich będzie najlepszym rozwiązaniem, w końcu z łatwością znajdziesz coś bezpieczniejszego. Oto wróżby, które mogą sprawić, że los będzie rzucał Ci kłody pod nogi.

Andrzejki 2022 - wróżby miłosne. Najlepsze i najciekawsze propozycje!

Ale fury! Tymi samochodami jeżdżą polscy piłkarze [Lewandowski, Szczęsny, Zieliński] | ESKA XD - Prosto z salonu #62

Wróżba z jabłkiem

Wróżba z jabłkiem jest dobrze znana. Polega ona na tym, iż obiera się jabłko ze skórki, tak, aby jej nie przerwać. Obierki należy rzucić za siebie i odczytać z nich literę, którą przypominają. To na nią będzie się zaczynało imię miłości Twojego życia. Okazuje się, że nie jest to jednak tak kolorowe, jak się wydaje! Jeśli w trakcie obierania przerwiesz skórkę, przez następny rok będziesz mieć pecha w miłości!

Wróżby z kwiatami

Jest to kolejna wróżba, którą warto sobie odpuścić. W tym przypadku wybiera się jeden kwiat z zamkniętymi oczami. Okazuje się, że część z nich zwiastować może ogromne nieszczęście. Mowa tu między innymi o takich jak aster czy też niezapominajka.

Andrzejki 2022 - najlepsze wróżby andrzejkowe. Co wróżyć w nocy 29 listopada?

Wróżba z różami

Podczas tej wróżby, każdy z uczestników dostaje własną wróżbę i wkłada ją do wazonu, a następnie zadaje pytanie. Jeśli niestety zwiędnie, można spodziewać się tego, że w najbliższej przyszłości osobę, która ją wybrała czeka pech.

Wróżba z orzechem

W tej wróżbie udział bierze para. Potrzebne są im do tego łupiny orzechów oraz naczynie wypełnione wodą. Zakochani wrzucają do wody swoje łupiny, a jeśli te będą się od siebie oddalać, czeka ich rychłe rozstanie, bądź też duże problemy w związku.

Sonda
Wróżysz sobie na Andrzejki?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze