ANASTACIA - piosenkarka, wiek, dzieci, Instagram

2018-08-15 20:09
Anastacia
Autor: East News / FaceToFace/REPORTER

Anastacia to wokalistka, którą dobrze znanym z hitu Left Outside Alone. Dowiedzcie się o niej więcej na ESKA.pl 

ANASTACIA to piosenkarka, która od wielu lat zachwyca na scenie i cieszy się ogromną popularnością zarówno za granicą, jak i w naszym kraju. W Polsce zobaczyć można ją będzie w czasie Top Of The Top Sopot Festival 2018. Co powinniśmy wiedzieć o twórczyni hitów I’m Outta Love, One Day in Your Life i Left Outside Alone.

Anastacia - wiek

Piosenkarka urodziła się 17 września 1968 w Chicago. Oznacza to, że w roku 2018 skończy 50 lat! Jej wygląd z pewnością na to nie wskazuje. 

Anastacia - dzieci

Anastacia wyszła za mąż za Wayne'a Newtona, który był jej ochroniarzem. Ślub odbył się w 2007 roku. Chociaż piosenkarka zawsze marzyła o dzieciach, nigdy nie została matką. 

Top Of The Top Sopot Festival 2018 - bilety, data, dni

Anastacia - Left Outside Alone i inne hity

Amerykańska wokalistka ma na swoim koncie ponad 30 milionów sprzedanych płyt! Do jej największych przebojów zaliczyć możemy piosenki takie jak: Stupid Little Things, One Day in Your Life i Left Outside Alone. Poniżej znajdziecie teledyski do tych utworów: 

Anastacia - Instagram, Facebook

Piosenkarę możemy odszukać między innymi na Instagramie. Prowadzi również profil na Facebooku, gdzie obserwuje ją 491 tysięcy użytkowników! Znajdziemy tam wiele zdjęć z jej życia prywatnego, zabawnych selfi, a nawet prezentów, które artystka dostała!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze