ANASTACIA - piosenkarka, wiek, dzieci, Instagram

2018-08-15 20:09
Anastacia
Autor: East News / FaceToFace/REPORTER

Anastacia to wokalistka, którą dobrze znanym z hitu Left Outside Alone. Dowiedzcie się o niej więcej na ESKA.pl 

ANASTACIA to piosenkarka, która od wielu lat zachwyca na scenie i cieszy się ogromną popularnością zarówno za granicą, jak i w naszym kraju. W Polsce zobaczyć można ją będzie w czasie Top Of The Top Sopot Festival 2018. Co powinniśmy wiedzieć o twórczyni hitów I’m Outta Love, One Day in Your Life i Left Outside Alone.

Anastacia - wiek

Piosenkarka urodziła się 17 września 1968 w Chicago. Oznacza to, że w roku 2018 skończy 50 lat! Jej wygląd z pewnością na to nie wskazuje. 

Anastacia - dzieci

Anastacia wyszła za mąż za Wayne'a Newtona, który był jej ochroniarzem. Ślub odbył się w 2007 roku. Chociaż piosenkarka zawsze marzyła o dzieciach, nigdy nie została matką. 

Top Of The Top Sopot Festival 2018 - bilety, data, dni

Anastacia - Left Outside Alone i inne hity

Amerykańska wokalistka ma na swoim koncie ponad 30 milionów sprzedanych płyt! Do jej największych przebojów zaliczyć możemy piosenki takie jak: Stupid Little Things, One Day in Your Life i Left Outside Alone. Poniżej znajdziecie teledyski do tych utworów: 

Anastacia - Instagram, Facebook

Piosenkarę możemy odszukać między innymi na Instagramie. Prowadzi również profil na Facebooku, gdzie obserwuje ją 491 tysięcy użytkowników! Znajdziemy tam wiele zdjęć z jej życia prywatnego, zabawnych selfi, a nawet prezentów, które artystka dostała!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze