Ana Andrzejewska ODKRYCIEM roku?! Jej piosenka ANGEL oczarowała wszystkich!

2019-11-30 15:34
Ana Andrzejewska ODKRYCIEM roku?! Jej piosenka ANGEL oczarowała wszystkich!
Autor: YouTube.com / Ana Andrzejewska / screen z teledysku na YouTube: Ana Andrzejewska - ANGEL Ana Andrzejewska ODKRYCIEM roku?! Jej piosenka ANGEL oczarowała wszystkich!

Ana Andrzejewska to kolejna uczestniczka uznanego na całym świecie formatu, której udało się oczarować swoim występem zarówno publiczność, jak i jurorów. Zachwyciła również internautów, którzy nie mogą przestać słuchać jej utworu zatytułowanego Angel. Wiele osób uważa, że wokalistka powinna wyrazić chęć reprezentowania Polski na Eurowizji. Czy faktycznie zrobiłaby furorę? Posłuchajcie nagrania sami i oceńcie go - na ESKA.pl

Ana Andrzejewska awansowała do wielkiego finału dwunastej edycji programu Mam Talent i bez wątpienia jest jednym z największych, najciekawszych, muzycznych talentów 2019 roku. Wokalistka specjalnie na swój półfinałowy występ skomponowała piosenkę Angel, a ta oczarowała publiczność w studio i jurorów. Tuż po swoim występie mówiła ze łzami w oczach o tym, jak dużo dla niej znaczy udział w show stacji. Wokalistka z Częstochow tuż po występie powiedziała: - Narodziłam się na nowo. W ostatnim czasie Mam Talent bardzo zmienił moje życie. Dostałam tyle energii, za którą jestem wdzięczna. Ja już wygrałam, to jest taka klamra w moim życiu. Nikt nie jest idealny i każdy z nas ma różne doświadczenia, ale jak się bardzo chce, można wszystko. Utworem i jego wykonaniem zachwyceni są również internauci, co najlepiej widać w komentarzach pod opublikowanym na YouTube teledysku.  Warto przypomnieć, że Ana Andrzejewska znalazła się od razu w półfinale po tym, gdy Małgorzata Foremniak w pierwszym odcinku wcisnęła złoty przycisk.

Zobacz: Jeremi Sikorski jako Ronnie Ferrari w hicie Ona by tak chciała! TEGO nikt się nie spodziewał!

Ana Andrzejewska - występ w Mam Talent

Ana Andrzejewska w Mam Talent już dwa razy powaliła na kolana jurorów. Zachwyciła panel jurorski w składzie i najbardziej Małgorzatę Foremniak, która poruszona śpiewem Any, że przyznała jej przepustkę do półfinałów na żywo! Ana Andrzjewska w kolejnym etapie nie zawiodła. Wspólnie z Bartkiem Bednarkiem, Darkiem Bafeltowskim i Patrykiem Tylzą przygotowała piosenkę Angel, którą po raz pierwszy na żywo zaśpiewała właśnie w Mam Talent. 

Jurorzy po jej występie powiedzieli:

Byłem świadkiem narodziny gwiazdy. Przepiękna barwa, ale to co mi się poodbało, że do końca wszystko zaśpiewane, dojrzały, fantastyczny występ - powiedział Agustin Egurola

Od serca, jestem zaszczycona, że to ja przycisnęłam złoty guzik. Życzę ci byś zawsze została sobą. Jestem przekonana, że twoja międzynarodowa kariera jest już kwestią czasu - podsumowała Małgorzata Foremniak.

Ana Andrzjewska zrobiła również wrażenie na Agnieszce Chylińskiej. Legendarna gwiazda polskiej sceny muzycznej skwitowała jej występ i wykonanie piosenki:

- Czułam się, jakbym była na koncercie wielkiej gwiazdy! Twoja barwa zaprowadzi cię, gdzie będziesz chciała. Jesteś wybitną wokalistką 

O finał walczyli: Marysia i Julian, Krystian Herba oraz właśnie Ana Andrzejewska. Widzowie przed telewizorami najwyżej ocenili występ Marysi i Juliana. To właśnie oni awansowali po głosowaniu widzów. Dalsze decyzje w sprawie drugiego finalisty 12. edycji program, znajdowały się w rękach jury. Małgorzata Foremniak jako pierwsza zabrała głos i zdecydowała, że jej punkt pójdzie do Any Andrzejewskiej. Agustin Egurola uznał, że to bardzo trudny moment, ale z czystym sumieniem zagłosował na Krystiana Herbę. Ostateczną decyzję musiała podjąć Agnieszka Chylińska. Gwiazda polskiej sceny muzycznej zdecydowała, że w finale znalazła się Ana Andrzejewska i to ona powalczy o 300 tysięcy złotych!

Ana Andrzejewska - piosenka Angel

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze