Aloe Blacc - Love Is The Answer. Zobacz nowy klip artysty znanego z I Need A Dollar oraz Wake Me Up! [VIDEO]

2013-11-23 9:56

Amerykański muzyk Aloe Blacc, znany nam dotychczas z I Need A Dollar czy Wake Me Up, prezentuje kolejny soulowy klip - Love Is The Answer. Tym razem Aloe pragnie przekazać, że miłość jest odpowiedzią. Odpowiedzią na co? Sprawdźcie w teledysku Love Is The Answer Aloe Blacca na ESKA.pl!

Album Aloe Blacca - Lift Your Spirit wydany 25 października 2013 na pewno warto przesłuchać. Świadczy o tym, chociażby wypuszczony właśnie oficjalny klip do kawałka Love Is The Answer. Po hitach I Need A Dollar oraz Wake Me Up nadszedł czas na kolejny sukces?

Love Is The Answer to utwór zdecydowanie miły dla ucha (produkcja Pharrella Williamsa), a jego teledysk miły dla oka oraz (co ostatnio rzadko się zdarza) miły dla głowy żądnej refleksji. Teledysk jest opowieścią o drastycznej zmianie życia braci, pod wpływem ich rodziców, którzy się rozeszli. Dwie różne historie i dwa całkowicie odmienne zakończenia. 

>>> Posłuchaj głosu serca, włącz eskaGO!

Aloe Blacc nie zawodzi również tym razem przekazując bujającą nutę ze społeczną puentą. Co do samej muzyki Aloe Blacca, to zawiera ona coraz więcej elementów kompilacyjnych: R&B;, jazzu, muzyki soulowej, hip-hopu. Aloe podąża zdecydowanie z duchem postmodern.

Love Is The Answer promuje nie tylko wydany 25 października album Aloe Blacca - Lift Your Spirit, ale też epkę - Wake Me Up.

Sprawdźcie, czy miłość rzeczywiście jest odpowiedzią na problemy i dzielcie się na Eskowym czacie jak podoba się wam nowa koncepcja Aloe Blacca!


Aloe Blacc - Love Is The Answer


A.Kar
Najnowsze