Allegro: nowa reklama świąteczna daje do myślenia. Te problemy dotyczą nas wszystkich!

2019-11-21 13:57 A.D.
Allegro
Autor: Screen z: https://www.youtube.com/watch?v=Y9fbuthx2JY

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji jak co roku Allegro przygotowało specjalną reklamę, która ma poruszyć nie tylko nasze portfele. Jej Twórcy stawiają na przekaz, a chcą, by trafiała prosto do naszych serc. W 2019 udało im się to niemal idealnie! Jakie problemy porusza reklama? Czy dotyczą też was? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl

Boże Narodzenie to czas, który dla wielu z nas jest tym najpiękniejszym w ciągu roku. Dzieci cieszą się na spotkanie z Mikołajem, a dorośli na rodzinne spędy. Wszystkich porusza również atmosfera zbliżających się świąt. A co jeśli nie wszystkich? Allegro przygotowało specjalną reklamę, która ma trafić właśnie do tych, którzy nie do końca czują ducha nadchodzących świąt. Nowy spot to historia zwyczajnej rodziny, jakich wiele w Polsce. Rodzice i młodsze dzieci pochłonięci są przygotowaniami, zakupami choinki i dekorowaniem domu. Towarzyszy im w tym babcia, która specjalnie przyjechała na święta. Kobieta marzy jednak o tym, że do wspólnej radości dołączy jeszcze jedna osoba - jej najstarsza wnuczka. Główną bohaterką reklamy jest nastoletnia dziewczyna, którą w całości pochłania wirtualna rzeczywistość. Oliwia całe dnie spędza na graniu i w wyraźny sposób zdradza już oznaki uzależnienia. Nastolatka nawet w obecności bliskich nie może oderwać się od ekranu. Święta to jednak magiczny czas i wiele potrafią zmienić!

Allegro - jaki przekaz niesie nowa reklama? 

Reklama opowiada o czymś, co zna każdy z nas. W każdej rodzinie zdarzyć może się ktoś, kto nie pasuje do otaczającego go świata. Nie łatwo jest nam również nawiązać kontakty i przeskoczyć międzypokoleniowe bariery. Młodsze dzieci pochłaniają czas rodziców, a starsze szukają emocji nie w otaczającej je rzeczywistości, lecz tej wirtualnej. Na szczęście można wszystko odwrócić, jeśli spróbujemy bliżej poznać kogoś, kto na to zasługuje. Historia Oliwki i jej babci ma zaskakujące zakończenie. Możecie je poznać, oglądają reklamę. Znajdziecie ją poniżej.

Najnowsze