All I Want For Christmas Is You na Chatroulette: Steve Kardynal jako Mariah Carey! Zobacz [VIDEO]

2013-12-24 9:36

All I Want For Christmas Is You to świąteczny klasyk wśród bożonarodzeniowych piosenek, który w rozmowach na Chatroulette wykorzystał Steve Kardynal. Komik przebrany w seksowne wdzianko Pani Mikołajowej rozbawił dziesiątki osób szalejąc do christmasowego przeboju Mariah Carey. Zobaczcie ich reakcje!

Steve Kardynal święta 2013 postanowił celebrować oczywiście na Chatroulette wykorzystując All I Want For Christmas Is You Mariah Carey. Kanadyjski komik przebrany za Panią Mikołajową swoimi wygłupami przed internetową kamerką rozbawił dziesiątki osób, a najlepszymi reakcjami rozmówców pochwalił się w filmiku na YouTube.

>>> Gorąca 100 2013 - wybierz najlepsze hity ostatnich 12 miesięcy! Głosuj teraz

Oglądając nagranie ciężko nie uśmiechnąć się widząc śmiejących się internautów. Czy to magia świąt a może po prostu rozbrajający Steve Kardynal? Jedno jest pewne, taka mieszanka to przepis na kolejny hit YouTube.

A tych Steve Kardynal na swoim koncie ma już kilka. Znamy go dzięki Call Me Maybe i Wrecking Ball oczywiście w wersji Chatroulette, które obejrzały miliony osób na całym świecie.


Zobacz All I Want For Christmas Is You - Steve Kardynal (Chatroulette Version)!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze