Alicja Szemplińska w teledysku uczestnika The Voice of Poland. Nowy singiel Burza

2021-06-17 13:35 Adrian Rybak
Alicja Szemplińska w teledysku do piosenki Burza
Autor: Youtube.com/Bartek Deryło

Alicja Szemplińska w zupełnie nowej roli. Bartek Deryło, uczestnik popularnego programu TVP programu The Voice of Poland, zaprezentował nowy singiel, któremu towarzyszy wyjątkowy, tajemniczy teledysk z gościnnym udziałem młodej gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Posłuchaj piosenki Burza i zobacz teledysk.

W 2019 roku Bartek Deryło dotarł do półfinałowego odcinka live X edycji programu The Voice Of Poland. Podbił wtedy serca publiczności i trenerów - na tyle, że Tomson i Baron zaprosili go do udziału w koncercie promującym najnowszą płytę Afromental, a Kamil Bednarek nagrał z nim singiel Kompas. Teraz Bartek przedstawia nowy, solowy singiel zatytułowany Burza, który zapowiada jego solowy album. Piosenka jest bardzo osobistą historią - próbą przekazania w kilku wersach skrajnych emocji, które towarzyszyły artyście w kilku konkretnych sekundach jego życia. Towarzyszy jej teledysk, w którym zobaczyć można inną gwiazdę The Voice of Poland. Mowa o zwyciężczyni 10. edycji - Alicji Szemplińskiej. Młoda gwiazda wygląda pięknie na nagraniu!

Alicja Szemplińska szykuje się do matury. Nauka nie idzie zbyt dobrze [WYWIAD]

Bartek Deryło o nowym singlu Burza

- Jest to utwór o strachu połączonym z wielką radością, o niedowierzaniu, który miesza się ze stresem. Zawsze staram się, aby moje utwory były jak najpełniejszym odwzorowaniem zebranych we mnie emocji. Kolejny raz pozwoliłem im się skumulować i wybuchnąć. W ten czerwcowy dzień mam nadzieje, że oszczędzą Wam one deszczu i piorunów - mówi Deryło.

Bartek Deryło i Kamil Bednarek - piosenka Kompas

Kompas to najpopularniejsza piosenka Bartka Deryło. Zaśpiewał w niej razem z Kamilem Bednarkiem. - Podczas kilku spotkań w kuluarach telewizyjnego talent-show, wymieniając się wspólnym doświadczeniem z Kamilem, doszliśmy do wniosku, że wspólna muzyczna kolaboracja mogłaby odzwierciedlić nasze dwa emocjonalne jakby wspólne, ale jednak trochę inne muzyczne światy. Owocem początkowych rozmów i późniejszej pracy w studio jest utwór Kompas - mówił Bartek, kiedy opublikowano utwór.

Najnowsze