Alicja Szemplińska i Frank Leen razem! Wspólnie pokazują nam swój magiczny świat

i

Autor: Klaudia Piekarska Alicja Szemplińska i Frank Leen razem! Wspólnie pokazują nam swój magiczny świat

Alicja Szemplińska i Frank Leen razem! Wspólnie pokazują nam swój magiczny świat

2022-08-16 14:32

Alicja Szemplińska i Frank Leen połączyli siły, czego efektem jest utwór W moim garażu. Jak brzmi singiel? O czym śpiewają artyści? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Nowe piosenki Alicji pokazują jej miłość do RnB oraz soul’u. Numery pisane są przez Artystkę, a warstwę muzyczną tworzy z nowymi producentami, takimi jak Frank Leen, który jest również gitarzystą i wokalistą. Równie dobrze czuje się on w poszukującym hip-hopie, jak i indierockowych balladach. Na koncie ma współprace z takimi artystami jak Szczyl, Gedz czy Young Igi.

Alicja Szemplińska w odważnej sesji. Nagie ciało zakryła ręką

Alicja i Frank Leen - piosenka 

Numer powstał na pierwszej wspólnej sesji w studio z Frank Leenem, na maksa dynamicznie. Byłam zaskoczona, ale była to bardzo miła niespodzianka. W moim garażu niesie za sobą uczucie beztroski, wolności i szczęścia - tak Alicja przedstawia proces powstawania numeru i jego przesłanie. Przed wami prawdziwy garażowy groove.

W moim garażu, to połączenie współczesnego urban RnB z inspiracjami lat 80'. Alicja, po majowej premierze IDK, dostarcza kolejny numer, który pokazuje słuchaczom jej prawdziwy, dotąd głęboko skrywany świat. Tytułowy garaż to metaforyczna kraina czarów, twórcza oaza artystki, w tekście znajdziemy wiele odniesień do relacji międzyludzkich.