Alicja Szemplińska i Frank Leen razem! Wspólnie pokazują nam swój magiczny świat

2022-08-16 14:32
Alicja Szemplińska i Frank Leen razem! Wspólnie pokazują nam swój magiczny świat
Autor: Klaudia Piekarska Alicja Szemplińska i Frank Leen razem! Wspólnie pokazują nam swój magiczny świat

Alicja Szemplińska i Frank Leen połączyli siły, czego efektem jest utwór W moim garażu. Jak brzmi singiel? O czym śpiewają artyści? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Nowe piosenki Alicji pokazują jej miłość do RnB oraz soul’u. Numery pisane są przez Artystkę, a warstwę muzyczną tworzy z nowymi producentami, takimi jak Frank Leen, który jest również gitarzystą i wokalistą. Równie dobrze czuje się on w poszukującym hip-hopie, jak i indierockowych balladach. Na koncie ma współprace z takimi artystami jak Szczyl, Gedz czy Young Igi.

Alicja Szemplińska w odważnej sesji. Nagie ciało zakryła ręką

Alicja i Frank Leen - piosenka 

Numer powstał na pierwszej wspólnej sesji w studio z Frank Leenem, na maksa dynamicznie. Byłam zaskoczona, ale była to bardzo miła niespodzianka. W moim garażu niesie za sobą uczucie beztroski, wolności i szczęścia - tak Alicja przedstawia proces powstawania numeru i jego przesłanie. Przed wami prawdziwy garażowy groove.

W moim garażu, to połączenie współczesnego urban RnB z inspiracjami lat 80'. Alicja, po majowej premierze IDK, dostarcza kolejny numer, który pokazuje słuchaczom jej prawdziwy, dotąd głęboko skrywany świat. Tytułowy garaż to metaforyczna kraina czarów, twórcza oaza artystki, w tekście znajdziemy wiele odniesień do relacji międzyludzkich.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze