Alicja Majewska

i

Autor: wbf

Alicja Majewska - piosenki, Odkryjemy miłość nieznaną, koncerty, wiek, dzieci, mąż

2021-01-02 10:43

Alicja Majewska to jedna z najpopularniejszych, polskich piosenkarek. Zadebiutowała w 1968 roku, na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. W 1975 roku zdobyła nagrodę główną na Festiwalu w Opolu, śpiewając utwór Bywają takie dni Jerzego Derfla i Ireneusza Iredyńskiego. Ma również na koncie Grand Prix festiwalu w Rostocku oraz Brązowy Medal Zasłużony Kulturze Gloria Artis. Zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące piosenkarki i publikujemy je już teraz na EskaCINEMA.pl

Alicja Majewska - piosenki, Odkryjemy miłość nieznaną, koncerty, wiek, dzieci, mąż - to informacje, które najbardziej interesują wszystkich fanów piosenkarki. Artystka uświetni swoim występem 56. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Z pewnością usłyszymy największe hity Alicji Majewskiej, które pamiętamy, mimo upływu lat. Ile lat ma piosenkarka oraz jakie utwory należą do jej najpopularniejszych? Tego dowiecie się już teraz na ESKA.pl

Alicja Majewska - wiek

Alicja Majewska urodziła się 30 maja 1948 roku we Wrocławiu - ma 71 lat. Wychowywała się w Olbierzowicach. Jest absolwentką Wydziału Psychologii i Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego.

Alicja Majewska - mąż, dzieci

Piosenkarka była zamężna z Januszem Budzyńskim, z którym rozwiodła się w 1984 roku. Nie ma dzieci. W jednym z wywiadów zwierzyła się, że żałuje tego, iż nie posiada potomstwa.

Alicja Majewska - piosenki, Odkryjemy miłość nieznaną

Alicja Majewska ma na swoim koncie przeboje, które do dziś cieszą się ogromną popularnością. Są wśród nich piosenki: Odkryjemy miłość nieznaną, Jeszcze się tam żagiel bieli, Żyć Się Chce czy też Przed Nocą i Mgłą.

Alicja Majewska - koncerty

Piosenkarka nie zwalnia tempa i stale koncertuje. W najbliższym czasie weźmie udział w koncertach: Od Opola do Opola podczas 56. KFPP Opole, Urodziny Zaczarowanej Piosenki w ramach 15. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki oraz Przyjaciele dla Stana Borysa.

Przeczytaj także: Szansa na Sukces Opole 2021 - WYNIKI. Kto wygrał finałowy odcinek i pojedzie na Debiuty?