Alicia Keys promuje akcję #NoMakeUp! "Chcę przekazać kobietom, że mają prawo mówić nie'

2016-06-08 17:09
Alicia Keys promuje akcję #NoMakeUp! Chcę przekazać kobietom, że mają prawo mówić nie'
Autor: Fot. Bulls Alicia Keys rezygnuje z makijażu

Alicia Keys rezygnuje z makijażu i promuje akcję #NoMakeUp. Wokalistka od pewnego czasu pokazuje się bez makijażu. Wszystko dlatego, że chce promować naturalne piękno.

Alicia Keys jakiś czas temu wróciła na scenę muzyczną po 4 latach przerwy wydając singiel zatytułowany In Common‬. Wokalistka wróciła jednak zupełnie odmieniona. Na okładce singla i w teledysku artystka pojawia się zupełnie niepomalowana. Bez grama makijażu Alicia Keys pokazała się również podczas swojego występu na otwarciu finałowego meczu Ligi Mistrzów. Skąd u wokalistki tak diametralna i nagła zmiana wizerunku?

>> Adele w Polsce? Wokalistka przedłuża europejską trasę koncertową? 'Polsko, jesteście na liście'

Alicia Keys promuje akcję #NoMakeUp

Wszystko za sprawą kampanii #NoMakeUp, którą Alicia Keys wspiera i promuje. Artystka swoimi działaniami chce promować naturalne piękno i przekonać kobiety, że nie muszą podporządkowywać się panującej modzie na idealny wygląd. - My, kobiety, często myślimy, że musimy zadowolić wszystkich. Upewniamy się, czy inni czują się dobrze, a nie dbamy o własne samopoczucie. Nie przyglądamy się sobie ze swojej perspektywy, tylko z cudzej. Chcę przekazać innym kobietom, że mają prawo mówić nie - wyjaśniła Alicia Keys. Celem akcji #‎NoMakeUp‬ jest złamanie utartych stereotypów, które mówią, że kobieta w makijażu wygląda ładniej, a jego brak świadczy o zaniedbaniu. Patrząc na Alicie Keys w wydaniu saute trzeba przyznać, że bez makijażu wygląda naprawdę pięknie.

Look at you, look at you, look what you made me do ;-)🔥🌃 #incommon #video #linkinbio Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Alicia Keys (@aliciakeys)
This NYC weather got me feelin like...... ☀️☀️☀️☀️ Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Alicia Keys (@aliciakeys)

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze