Ale jazz w The Voice of Poland! Iga Andrzejczak i Karolina Makoś zmierzyły się w bitwie

2021-10-23 20:23
Uczestniczki The Voice of Poland
Autor: TVP

Ale jazz! to zdecydowanie jeden z największych hitów tego roku. Jak poradziły sobie z nim uczestniczki The Voice of Poland: Iga Andrzejczak i Karolina Makoś? Dziewczyny zmierzyły się ze sobą w muzycznej bitwie, a efekty zachwyciły wszystkich.

Iga Andrzejczak i Karolina Makoś to podopieczne Sylwii Grzeszczak, które zostały przez nią wybrane jako muzyczne rywalki w jednej z bitew. Obie dziewczyny mocno zachwyciły jurorów The Voice of Poland w przesłuchaniach w ciemno, dlatego zestawienie ich ze sobą nie mogło przynieść nic innego od prawdziwej petardy. Tym bardziej, że Sylwia przygotowała dla wokalistek numer, który zna dosłownie każdy. Iga Andrzejczak i Karolina Makoś zmierzyły się na scenie w utworze, o którym z powodzeniem można mówić jako o hicie 2021 roku, czyli o kawałku Ale jazz! będącym efektem współpracy Sanah i Vito Bambino.

Sonda
Który trener The Voice of Poland jest Twoim ulubionym?

Iga Andrzejczak i Karolina Makoś: bitwa

Chociaż dziewczyny, tak jak Sanah, były na maksa uśmiechnięte, musiały zostać poddane ocenie. Zasady The Voice of Poland są niezmienne. Sylwia Grzeszczak musiała podjąć trudną decyzję. Wokalistka zdecydowała, że chce kontynuować swoją współpracę z Igą Andrzejczak. Tym samym Karolina Makoś zakończyła przygodę z formatem.

Cleo i Maryla o kulisach współpracy
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze