Alan Walker: świetnie jest być kimś, kto daje inspirancje innym artystom [WYWIAD]

i

Autor: RADIO ESKA Alan Walker: "świetnie jest być kimś, kto daje inspirancje innym artystom" [WYWIAD]

Alan Walker: świetnie jest być kimś, kto daje inspiracje innym artystom [WYWIAD]

2021-08-13 12:56

Kasia Węsierska spotkała się z Alanem Walkerem w trakcie Fest Festival 2021. Artysta zdradził swoje plany muzyczne na przyszłość, a także opowiedział, co robił kiedy nie występował na scenie. Koniecznie zobaczcie ten wywiad już teraz na ESKA.pl.

Alan Walker, to jedna z wielu gwiazd Fest Festival 2021, który odbywa się w Parku Śląskim w Chorzowie. Kasia Węsierska, spotkała się ze słynnym DJ-em i porozmawiała między innymi o tym, co artysta robił w trakcie koncertowego postoju. Walker zdradził, że skupił się na tworzeniu muzyki, a także sprawdzał aktualne trendy muzyczne. Alan opowiedział również, że bardzo cieszy się z tego, że inni DJ-e czy producenci inspirują się muzyką, którą on tworzy. Występ Alana Walkera na Fest Festival 2021 to drugie tak duże wydarzenie po przerwie. Producent nie krył radości, że mógł wystąpić w naszym kraju, ponieważ lubi tutaj wracać.

Fest Festival 12.08.2021 - pozytywny vibe z Sanah, Alanem Walkerem i innymi! [RELACJA]

Koniecznie obejrzyjcie rozmowę Kasi Węsierskiej z Alanem Walkerem już teraz na ESKA.pl.

Wywiad z Alanem Walkerem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE