Alan Walker - piosenka Play po polsku. Magiczna wersja o miłości i wspomnieniu

2019-09-16 14:15 RW
Alan Walker - piosenka Play po polsku. Magiczna wersja o miłości i wspomnieniu
Autor: Alan Walker (fot. Sony Music Poland) // Play (okładka singla Alana Walkera) // PLAY - Alan Walker, K-391 | POLSKA WERSJA/POLISH VERSION/PO POLSKU | Cover by Dagmara Pyzik Alan Walker - piosenka Play po polsku. Magiczna wersja o miłości i wspomnieniu

Chwytliwa melodia, prosty refren, przejmujący śpiew - to wszystko w utworze Play, pod którym podpisuje się m.in. Alan Walker. Piosenka doczekała się kilku hitowych przeróbek, coverów. Fani z naszego kraju postanowili przetłumaczyć tekst i zaśpiewać utwór po polsku. Jak to wyszło? O czym jest piosenka, która może stać się hitem jesieni 2019? Przekonajcie się słuchając - na ESKA.pl

Alan Walker - piosenka Play po polsku brzmi lepiej, niż wersja oryginalna? Możecie ocenić słuchając polskiej odsłony kawałka na ESKA.pl. Za sprawą przeróbki jeszcze lepiej możecie poznać utwór i odpowiedzieć sobie na pytanie, co autorzy mieli na myśli. Jak przystało na piosenki Alana Walkera są one bardzo sentymentalne i podniosłe. Play, to dla wielu opowieść o kobiecie, która nie może pogodzić się z rozstaniem. Wspomina wspólne chwile i że to muzyka połączyła ich silnym uczuciem. 

Play - polska wersja hitu Alana Walkera

Od jakiegoś czasu w sieci rosnącą popularnością cieszą się wersje znanych hitów po polsku. Coraz więcej osób nagrywa i pokazuje to, jak dany hit brzmiałby w naszym języku. Ostatnio w sieci pojawiła się polska wersja I Don't Care, Senorita, Lover czy Boyfriend. Teraz przyszedł czas na utwór Play, pod którym oryginalnie podpisuje się Alan Walker, K-391, Tungevaag i Mangoo. Za polsko-języczną wersję potencjalnego hitu jesieni 2019 odpowiada Dagmara Pyzik. Posłuchajcie i sprawdźcie znaczenie podniosłego utworu:

Play to piosenka Alana Walkera, którą możecie usłyszeć na antenie Radia ESKA. Kawałek walczy również o Wasze głosy w ramach Podwójnej Gorącej 20. Czy stanie się hitem jesieni 2019? Wszystko zależy od Was!

Najnowsze