Fanka Ariany Grande nie mogła wejść na jej koncert przez fałszywy bilet. Zaskakujące zachowanie wokalistki

2019-09-16 12:49 k.w.
Ariana Grande
Autor: Anthony Behar/Sipa USA/East News

Ariana Grande to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie. Gwiazda jest właśnie w trakcie swojej czwartej trasy koncertowej - Sweetener World Tour, która promuje albumy Sweetener oraz Thank U, Next. Wszyscy fani piosenkarki marzą o tym, aby chociaż raz posłuchać ulubionej artystki na żywo. Korzystają na tym oszuści, którzy sprzedają w Internecie fałszywe bilety. Przed jednym z koncertów, który odbywał się w Birmingham w Wielkiej Brytanii, jedna z fanek poinformowała, że nie mogła wejść na koncert przez fałszywy bilet. To, co zrobiła Ariana jest zaskakujące!

Fanka Ariany Grande nie mogła wejść na jej koncert przez fałszywy bilet. Zachowanie wokalistki zaskoczyło wszystkich. Ariana Grande jest w trakcie trasy koncertowej Sweetener World Tour. O tym, że występy artystki gromadzą ogromną publiczność, wiedzą wszyscy. Niestety również osoby, które korzystają na tym w nielegalny sposób. Oszuści sprzedają w sieci fałszywe bilety na koncerty Ariany. Przekonała się o tym jedna z fanek piosenkarki, która nie mogła wejść na teren koncertu.

Ariana Grande - fałszywe bilety na koncert

14 oraz 15 września odbywały się koncerty Ariany Grande w Birmingham, w Wielkiej Brytanii. Jak zawsze ściągnęły one do miasta tysiące fanów artystki, którzy marzyli o tym, aby zobaczyć gwiazdę na żywo. 14 września, na kilka godzin przed rozpoczęciem wydarzenia, na Twitterze pojawił się wpis od jednej z fanek, która oznaczając matkę gwiazdy poinformowała, że przez fałszywy bilet nie jest w stanie wejść na koncert ze swoją dziewczyną.

Wpis zobaczyła sama Ariana Grande, która zareagowała bardzo szybko. Odpisała fance, że jest jej przykro, że jej oraz jej dziewczynie zdarzyło się coś takiego. Chcąc wynagrodzić to fankom, poprosiła swoją ekipę, aby ta wpuściła kobiety na stadion bez biletu. Fanki były oszołomione tym, co zrobiła dla nich Grande. Zwłaszcza, że miały one możliwość rozmowy z gwiazdą na żywo. To z pewnością był dla nich niezapomniany wieczór!

W ramach Sweetener World Tour, Ariana Grande miała wystąpić również w Polsce. Koncert miał się odbyć 9 września 2019 w Krakowie. Z powodów osobistych artystki, wydarzenia zostało jednak odwołane. To już trzeci występ Ariany Grande w naszym kraju, który nie doszedł do skutku. Miejmy nadzieję, że podczas kolejnej trasy, gwiazda dotrze również do nas.

Najnowsze