Alan Cyprysiak - wokalista znany z The Voice of Poland i nie tylko powraca. Ład hitem 2021?

2021-01-20 15:51 MK
Alan Cyprysiak
Autor: materiały prasowe

Alan Cyprysiak - wokalista znany z wielu programów typu talent show oraz kanału na YouTubie powraca z najnowszą kompozycją ŁAD. O czym jest ten utwór? Posłuchajcie go w całości już teraz.

Alan Cyprysiak powraca z nową piosenką Ład. Utwór opowiada o zagubionej, zaniedbanej relacji i fantazjach tlących się w marzeniach sennych jednej z osób w niej uczestniczących. Z powodu napierających, skumulowanych emocji gniewu, tęsknoty, pożądania i chęci dominacji, w snach narratora tworzy się wyidealizowana wersja drugiego człowieka, którą bohater może dowolnie sterować i sprawić, że sprawy obierają planowany i pożądany obrót. Utwór obrazuje cały proces, podczas którego, wśród przyjemności i realizacji, pojawia się pytanie, czy tak naprawdę do szczęścia potrzebujemy jeszcze tej drugiej osoby, skoro mamy już ją na własność w lepszej, dostosowanej do siebie wersji.

Alan Cyprysiak - piosenka

Singiel napisany został przez Alana Cyprysiaka, wokalisty oraz trenera wokalnego znanego między innymi z udziału w programach The Voice of Poland oraz ubiegłorocznej Szansie na Sukces. Swoją karierę kontynuuje również prowadząc kanał YouTube poświęcony tematyce muzycznej. Po stronie produkcyjnej, za sterami zasiadł Andrzej Dybiec. Producent znany także pod pseudonimem Bez Struktury.

ESKA XD #014
Najnowsze