Ala Tracz

i

Autor: TRICOLORS/East News

Ala Tracz w znanym programie telewizyjnym! To kolejny krok w jej karierze?

2021-05-26 13:23

Ala Tracz to słodka nastolatka, której barwa głosu wprawia w osłupienie. Najpierw dała czadu w The Voice Kids, a następnie cała Europa poznała ją podczas Eurowizji Junior 2020. Teraz okazuje się, że robi krok do przodu w swojej karierze i zobaczymy ją w telewizji! Gdzie i kiedy oglądać Alę Tracz w TV? O jaki program chodzi?

Ala Tracz nie stoi w miejscu i spełnia swoje muzyczne marzenia. Najpierw Polacy poznali ją w Małych Gigantach, a następnie The Voice Kids. To właśnie w tym drugi show zrobiła ogromną furorę i mimo iż nie wygrała programu, to spełniła swoje marzenia, a jej kariera nabrała ogromnego tempa. Nie dość, że nagrała piosenkę ze swoją siostrą Olą, to następnie zyskała miano reprezentantki Polski na Eurowizji Junior 2020. Jej piosenka I'll Be Standing szalała w sieci, a dla niektórych dziewczynka była faworytką konkursu. Mimo iż zwyciężyła Francja, Ala Tracz spotkała się z wieloma podziękowaniami, a w dodatku pozytywnymi słowami na temat jej występu.

Choć jest jeszcze bardzo młoda, to sukcesami i osiągnięciami może pochwalić się niejednej osobie! 11-latka bez żadnego ale jest inspiracją dla młodzieży i pokazuje, że mimo braku wygranej, można osiągnąć naprawdę wiele. Teraz będziemy mieli okazję zobaczyć ją w znanym programie telewizyjnym! Co Ala Tracz będzie tam robić?

Ala Tracz prosto ze swojego pokoju opowiada o Eurowizji Junior 2020! [TYLKO U NAS]

Ala Tracz jako gość w programie TV

Ala Tracz nie stoi w miejscu. Widzowie będą mogli zobaczyć ją niebawem w telewizji, a w dodatku usłyszą jak śpiewa! 11-latka w Dzień Matki 26 maja, będzie gościem specjalnym w rozrywkowo-muzycznym show Jaka to Melodia. Co ciekawe, na scenie nie wystąpi sama lecz w towarzystwie czterech dziewczynek, które z pewnością kojarzy każdy! Mowa o Lenie Marzec, Agacie Serwin, Nikoli Fiedor, a także Gabi Katzer. Najprawdopodobniej będzie to odcinek specjalny z okazji Dnia Mamy. Co zaśpiewają młode artystki? Tego dowiemy się 26 maja, o godzinie 17:15. Transmisja Jakiej to Melodii, jak zawsze na TVP1.

Co ciekawe, po programie zostanie wyemitowany specjalny koncert Nie ma jak u mamy, podczas którego ze sceny zaśpiewają między innymi Viki Gabor, Roksana Węgiel czy też Sara Egwu-James. Sprawdźcie szczegóły TUTAJ.

Ala Tracz - QUIZ. Bezbłędnie rozwiążą go tylko prawdziwi fani!

Pytanie 1 z 10
Jak ma na imię siostra Ali?

Polecany artykuł:

Cheugy po polsku. Co to znaczy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE