Ajgor Ignacy podbijał YouTube'a. Mało kto wie, że dzisiaj też odnosi wielkie sukcesy

2021-10-25 14:45
Ajgor Ignacy
Autor: Szymon Starnawski/Polska Press/East News

Ajgor Ignacy ma za sobą wielką karierę na YouTubie. Polski youtuber był jednym z pierwszych twórców, którzy odnieśli ogromny sukces w sieci. Ku zaskoczeniu wszystkich, w styczniu tego roku Ajgor pożegnał się z widzami swojego kanału. Nie oznacza to jednak, że na stałe wycofał się ze świata mediów. Wręcz przeciwnie!

Ajgor Ignacy to twórca, którego z pewnością pamięta wielu użytkowników serwisu YouTube. To właśnie on, jako jeden z pierwszych youtuberów, wykorzystał platformę do stworzenia własnego internetowego imperium. Ignacy Leśniewski, bo tak naprawdę nazywa się artysta, założył swój kanał w 2013 roku. Przez siedem lat działalności niezmiennie zaskakiwał i zachwycał widzów kolejnymi pomysłami. W styczniu 2021 roku Ajgor Ignacy najmocniej zaskoczył wszystkich, oficjalnie kończąc swoją przygodą z YouTubem. Internetowy twórca zamieścił na kanale pożegnalne wideo, za pośrednictwem którego podziękował towarzyszącym mu w tej drodze fanom, a także podsumował treści, jakie zamieszczał na przestrzeni lat. Youtuber nie zniknął jednak ze świata mediów. Mało kto wie o tym, że to właśnie on odpowiada za reżyserię hitowego teledysku do kawałka Papuga, który wspólnie nagrali Mata, Quebonafide oraz Malik Montana. Wideo ma już ponad 30 milionów odsłon!

Sonda
Oglądałeś filmiki Ajgora?

Ajgor Ignacy - teledysk Maty

Kiedyś youtuber, dziś reżyser i scenarzysta. Ajgor Ignacy przebył długą drogę, a doświadczenie, jakie zebrał w trakcie swojej działalności w sieci, wykorzystuje teraz w nowych projektach. Teledysk Papuga, który zebrał świetne opinie od internautów, został stworzony właśnie przez niego. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy Igora! 

YouTuberów czy naukowców - kogo lepiej znamy?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze