Agnieszka Twardowska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Kim jest Rihanna z TTBZ 2016?

2016-05-08 0:33
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Agnieszka Twardowska wystąpi w programie! Kim jest nowa uczestniczka TTBZ 2016?
Autor: Fot. Instagram Piąta edycja show rusza w marcu 2016 roku

Agnieszka Twardowska dołączyła do grona uczestników piątej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Kim jest młoda wokalistka, która występuje w programie? Sprawdź już teraz na ESKA.pl!

Agnieszka Twardowska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Program wrócił na ekrany telewizorów 12 marca 2016 roku. W piątej edycji muzycznego show stacji Polsat oglądamy zmagania zupełnie nowych uczestników, a także delikatnie zmieniony skład jury. Zadaniem uczestników w każdym odcinku programu jest wcielanie się w znaną postać ze świata muzyki i wykonanie jej utworu w taki sposób, by jak najlepiej odwzorować oryginalne wykonanie pod względem śpiewu, tańca i charakteryzacji. Za każdym razem zwycięzca odcinka i całego programu nagrodę przekazuje na cele charytatywne.

>> Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Adam Fidusiewicz - Ona czuje we mnie piniądz w pierwszym odcinku show

Agnieszka Twardowska - kim jest nowa uczestniczka TTBZ 2016

Jedną z uczestniczek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5 jest Agnieszka Twardowska, 22-letnia wokalistka ze Strzelna. Dziewczyna szerszej publiczności może być znana z udziału w piątej edycji muzycznego show programu TVP2 The Voice of Poland. Agnieszka Twardowska podczas przesłuchań w ciemno swoim wykonaniem utworu Stay With Me odwróciła wszystkie fotele, ale ostatecznie trafiła do drużyny Justyny Steczkowskiej. Z programu odpadła na etapie ćwierćfinału.

 

Kiedyś było ciepło..Teraz jest zimno. #złote_myśli #mądrości #girl #shoot #photoshoot #curly #waves #hair #smile #follow #summer #blackandwhite #missing #warm Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Agnieszka Twardowska (@atwardowska_official)

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy

W pierwszym odcinku show wokalista wcieliła się w Rihannę i zaśpiewała We Found Love. W drugiej odsłonie show wokalistka udawała Celine Dion. Oprócz Agnieszki Twardowskiej w piątej edycji programu rozrywkowego Twoja Twarz Brzmi Znajomo udział biorą także: aktorki Aleksandra Szwed i Katarzyna Zielińska, aktorzy Marcin Rogacewicz, Adam Fidusiewicz, Jerzy Grzechnik, Dariusz Korek oraz artystka kabaretowa Katarzyna Pakosińska.

> Bilety na Koncert RIHANNY w Polsce – wygraj bilety! <

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - jury

Spore zmiany zaszły w składzie jurorskim muzycznego show Polsatu. Po czterech edycjach z programu odszedł DJ Adamus. Jego miejsce zajął Bartek Kasprzykowski, zwycięzca czwartej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

KL

Najnowsze