Agnieszka Kaczorowska w teledysku zespołu Boys do piosenki To dla ciebie jestem. Kiedy premiera?

2015-08-26 13:38
Agnieszka Kaczorowska
Autor: fot. WBF Agnieszka Kaczorowska

Teledysk z Agnieszką Kaczorowską zobaczymy już wkrótce dzięki zespołowi Boys - twierdzi jeden z polskich tabloidów, według którego Agnieszka Kaczorowska ma być gwiazdą teledysku do To dla ciebie jestem. Mamy odpowiedź od samej zainteresowanej w sprawie jej domniemanego romansu z disco-polo.

Agnieszka Kaczorowska w teledysku Boysów do piosenki To dla ciebie jestem mogłaby być prawdziwym hitem. O nowym teledysku zespołu Boys z udziałem gwiazdy Tańca z Gwiazdami na Polsacie donosi Super Express. Jeśli wierzyć doniesieniom tabloidu współpraca Agnieszki Kaczorowskiej z Boys ma być taneczna. Oznacza to, że w klipie do To dla Ciebie jestem Agnieszka Kaczorowska zaprezentuje swoje umiejętności taneczne, które możemy podziwiać też na parkiecie Dancing With The Stars. To właśnie w tym show aktorka znana z roli Bożenki z Klanu i polska zawodowa tancerka poznała Marcina Millera. Lider Boys w drugiej edycji programu był w parze z Niną Tyrką, podczas gdy Agnieszka Kaczorowska kroków uczyła Rafała Maślaka.

Kiedy premiera teledysku z Agnieszką Kaczorowską?

Według Super Expressu premiera teledysku z Agnieszką Kaczorowską to końcówka września 2015 roku. Niestety według naszych informajci osoby, które łączą sympatię do Agnieszki Kaczorowskiej i muzyki disco polo będą zawiedzione. Agnieszka nie ma takich planów - wyjaśnia ESKA.pl jej managerka. Najbliższe plany Kaczorowskiej to "udział w programie Taniec z Gwiazdami rzecz jasna oraz rozwijanie swojego kanału YouTube, na którym będzie zamieszczała etiudy taneczne pokazujące różne style, zachęcające ludzi do tańczenia." Pracuje też nad tanecznym show z Tomkiem Barańskim, które będzie prezentować dla publiczności na różnych eventach.

>> Koniec świata - wrzesień 2015: asteroida zagrożeniem dla Ziemi?

Agnieszka Kaczorowska = nowa gwiazda

Agnieszka Kaczorowska w teledysku Boysów, nawet jeżeli tylko w sferze plotek, to kolejny dowód na to, że aktorka i tancerka stała się nową gwiazdą polskiego show-biznesu. Dziś Agę kojarzymy już nie tylko jako Bożenkę z Klanu. Kto wie, może już wkrótce ta zdecyduje się też nagrać jakąś piosenkę? W końcu od muzycznego teledysku do studia nagraniowego jeden krok.

JB

Najnowsze