Agnieszka Chylińska w nowej odsłonie! Wokalistka przestaje szokować?

2018-02-27 13:28
Agnieszka Chylińska w nowej odsłonie! Wokalistka przestaje szokować?
Autor: WBF Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska zaprezentowała się fanom w zupełnie nowym wydaniu! Czy to zdjęcie zapowiada trwałą zmianę? Zobacz nową odsłonę wokalistki!

Agnieszka Chylińska lubi zaskakiwać swoim wizerunkiem i zmianami wyglądu. Wiele osób z pewnością pamięta filmiki promujące jej koncerty, gdzie wcieliła się w rolę 'typowej Grażyny'. Tym razem artystka postanowiła pokazać się fanom z zupełnie innej strony - Chylińska zaprezentowała swoje zdjęcie, na którym widać ją... z długimi, lekko falowanymi puklami! Czy to trwała zmiana wizerunku wokalistki?

Agnieszka Chylińska w nowej odsłonie

Zdjęcie, które wokalistka wrzuciła na swój Instagram, to prawdziwe zaskoczenie dla jej fanów! Na fotce, którą podpisała jako 'powrót do lat 80.' można ją podziwiać w ogromnych drucianych okularach i z długimi, ciemnymi włosami. Fryzura artystki rzeczywiście przypomina typowe uczesanie, jakie były popularne w latach 80. Chylińska postawiła też na naturalność i jest praktycznie bez makijażu.

Długie pukle wokalistki to jednak raczej peruka. I choć mieliśmy już okazję oglądać wiele metamorfoz Agnieszki, która przez lata miała zarówno, długie ciemne włosy, jak i platynowy blond, to zmiana fryzury, którą możemy podziwiać na jej Instagramie, jest raczej jednorazowa. Trzeba jednak przyznać, że kręcone włosy bardzo jej pasują!

Agnieszka Chylińska ma nowy pomysł na życie. Koniec ze śpiewaniem?

Autor: brak danych

  Agnieszka Chylińska kończy ze śpiewaniem? Okazuje się, że wokalistka planuje rozwijać się w zupełnie innym kierunku. Chylińską zdecydowanie można nazwać kobietą renesansu - odniosła nie tylko sukces muzyczny, ale sprawdziła się także jako juror w programach telewizyjn

 

Najnowsze