Agnieszka Chylińska nie mogła znieść tego występu. Wyśmiała umiejętności uczestnika Mam Talent!

2021-09-27 15:24
Jurorzy Mam Talent
Autor: Fot. Mirosław Sosnowski/Tvn

13. edycja programu Mam Talent jest pełna zaskoczeń. Widzowie mogą obserwować zarówno udane i nagradzane gromkimi brawami występy, jak również takie, o których jurorzy woleliby zapomnieć. Wokalne popisy jednego z uczestników zostały wyśmiane przez jurorów. Agnieszka Chylińska nie potrzebowała wiele czasu, by wcisnąć czerwony przycisk!

Program Mam Talent cieszy się niesłabnącą popularnością. W ostatnim, czwartym już odcinku, widzowie mogli podziwiać naprawdę niesamowite talenty. Nie zabrakło popisów akrobatycznych, żonglowania ręcznikami z wykonaniu saunamistrza, czy standardowo występów wokalnych. Było też kilka występów, które nie zachwyciły zasiadających w jury Agnieszki Chylińskiej, Małgorzaty Foremniak oraz Jana Klimenta. Smak porażki musiał przełknąć między innymi 31-letni Jakub Brzeziński, który zdecydował się na zaprezentowanie kompozycji Mój dom, której w całości można posłuchać na jego kanale na YouTubie. Wystarczyły pierwsze dźwięki, by znana z ostrego języka Agnieszka Chylińska zdecydowała się na wciśnięcie czerwonego przycisku. Gwiazda muzyki nie potrafiła się powstrzymać i w pewnym momencie wybuchnęła śmiechem. Równie rozbawieni tym, co widzą i słyszą, byli również Małgorzata Foremniak i Jan Kliment.

Agnieszka Chylińska wybuchnęła śmiechem

Występ Jakuba rzeczywiście nie należał do najlepszych tego wieczora, a jurorzy skomentowali go w żartobliwy sposób.

- Coś mu się stało! - wykrzyknęła Agnieszka Chylińska, trzymając się za głowę, a po chwili wybuchnęła śmiechem.

- Ja mu zapłacę pendolino do domu - odpowiedział Jan Kliment, nawiązując do faktu z życia uczestnika, który jest pracownikiem PKP.

- To był taki bigosik dworcowy - podsumowała Małgorzata Foremniak. 

Co więcej, Agnieszka Chylińska zaczęła naśladować wokalne popisy uczestnika, śmiejąc się, że jest on brzuchomówcą. Sądząc po reakcji, Jakub podszedł do tych komentarzy z dystansem. I dobrze!

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu
Najnowsze