Afrojack na Wiankach nad Wisłą

i

Autor: fot. FotoFloor Afrojack na Wiankach nad Wisłą

Afrojack na Wiankach nad Wisłą

2017-06-21 18:08

24 czerwca wieczorem podczas Wianków nad Wisłą wystąpi ikona muzyki elektronicznej – Afrojack, jeden z najbardziej nowatorskich i rozchwytywanych artystów światowego formatu, nagrodzony Grammy producent, autor tekstów i DJ.

Afrojack to dziś jedno z najgorętszych i najbardziej wpływowych nazwisk muzyki elektronicznej. Ten młody holenderski artysta odegrał znaczącą rolę w budowaniu popularności muzyki tanecznej. W roku 2011, singlem „Take Over Control”,  szturmem podbił światowe listy przebojów. Hit przez sześć tygodni był numerem jeden na Hot Dance Airline Billboard, a w Stanach Zjednoczonych osiągnął status platyny. Od tego czasu artysta nieustannie kontynuuje swój sukces, tworząc z największymi gwiazdami muzyki. Owocem współpracy z Davidem Guettą była nagroda Gramy w 2011 roku za remix utworu „Revolver” Madonny. Jest drugim DJ-em na świecie, którego gwiazda znajduje się również w hollywoodzkiej Alei Sławy (Hollywood Walk of Fame).

9 maja 2014 roku ukazał się debiutancki album studyjny artysty zatytułowany „Forget the World”, przy którym gościnnie współpracowały z nim gwiazdy takie jak: Sting, Jared Leto, Wrabel, Wiz Khalifa, Snoop Dogg. Wszechstronnie utalentowany, wielce kreatywny producent i muzyk nieustannie zaskakuje nowym brzmieniem niezależnie od tego, czy tworzy krążki, czy też produkuje i remiksuje dla takich gwiazd Beyoncé, Pitbull czy Madonna.
Udział Afrojacka w największej i najpopularniejszej warszawskiej imprezie plenerowej to nie lada wydarzenie dla wszystkich uczestników Wianków nad Wisłą i wielka gratka dla miłośników muzyki elektronicznej. 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Ilustracja do artykułu

i

Autor: brak danych