Adele zrezygnowała ze współpracy z Macklemore'em. Sprawdź, kto zastąpił wokalistkę

2016-02-29 18:00
Adele zrezygnowała ze współpracy z Macklemore'em. Sprawdź, kto zastąpił wokalistkę
Autor: Fot. Bulls Zaproszenie do wspólnego nagrania przyjął za to Ed Sheeran

Adele zrezygnowała ze współpracy z Macklemore'em. Artystka jest jedyną gwiazdą, która odmówiła nagrania wspólnej piosenki na najnowszą płytę duetu Macklemore i Ryan Lewis. Sprawdź, kto zastąpił Adele i nagrał z muzykami utwór z płyty This Unruly Mess I’ve Made.

Adele zrezygnowała ze współpracy z Macklemorem. Chodzi o gościnny udział Brytyjki w jednym z utworów, które znalazły się na najnowszej płycie duetu Macklemore i Ryan Lewis. Krążek zatytułowany This Unruly Mess I've Made miał swoją premierę 26 lutego 2016 roku.

>> Adele na Brit Awards 2016: została królową wieczoru! Wiemy, dlaczego!

Macklemore - współpraca z Adele

Jedną z piosenek, które pojawiły się na nowym krążku pt. This Unruly Mess I’ve Made jest utwór Growing Up. Macklemore chciał aby w piosence gościnnie wystąpiła Adele. Brytyjka jednak odmówiła. - Jestem pewien, że kiedyś nigdy nie dostalibyśmy nawet odpowiedzi od menedżera takiej wokalistki - zauważył jednak Macklemore. Ostatecznie w piosence zatytułowanej Growing Up gościnnie zaśpiewał Ed Sheeran.

 

Macklemore & Ryan Lewis w Polsce

Macklemore & Ryan Lewis w Łodzi wystąpią już 18 marca 2016 roku. Koncert odbędzie się w Atlas Arenie! Występ muzyków w Polsce będzie częścią największej europejskiej trasy koncertowej duetu od ponad dwóch lat! Artyści odwiedzili wówczas warszawski Torwar (wrzesień 2013) - wszystkie bilety na koncert sprzedały się z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem!

>> Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Armin van Buuren, Justin Bieber, Maroon 5!

KL

Najnowsze