Adele zrezygnowała ze współpracy z Macklemore'em. Sprawdź, kto zastąpił wokalistkę

2016-02-29 18:00
Adele zrezygnowała ze współpracy z Macklemore'em. Sprawdź, kto zastąpił wokalistkę
Autor: Fot. Bulls Zaproszenie do wspólnego nagrania przyjął za to Ed Sheeran

Adele zrezygnowała ze współpracy z Macklemore'em. Artystka jest jedyną gwiazdą, która odmówiła nagrania wspólnej piosenki na najnowszą płytę duetu Macklemore i Ryan Lewis. Sprawdź, kto zastąpił Adele i nagrał z muzykami utwór z płyty This Unruly Mess I’ve Made.

Adele zrezygnowała ze współpracy z Macklemorem. Chodzi o gościnny udział Brytyjki w jednym z utworów, które znalazły się na najnowszej płycie duetu Macklemore i Ryan Lewis. Krążek zatytułowany This Unruly Mess I've Made miał swoją premierę 26 lutego 2016 roku.

>> Adele na Brit Awards 2016: została królową wieczoru! Wiemy, dlaczego!

Macklemore - współpraca z Adele

Jedną z piosenek, które pojawiły się na nowym krążku pt. This Unruly Mess I’ve Made jest utwór Growing Up. Macklemore chciał aby w piosence gościnnie wystąpiła Adele. Brytyjka jednak odmówiła. - Jestem pewien, że kiedyś nigdy nie dostalibyśmy nawet odpowiedzi od menedżera takiej wokalistki - zauważył jednak Macklemore. Ostatecznie w piosence zatytułowanej Growing Up gościnnie zaśpiewał Ed Sheeran.

 

Macklemore & Ryan Lewis w Polsce

Macklemore & Ryan Lewis w Łodzi wystąpią już 18 marca 2016 roku. Koncert odbędzie się w Atlas Arenie! Występ muzyków w Polsce będzie częścią największej europejskiej trasy koncertowej duetu od ponad dwóch lat! Artyści odwiedzili wówczas warszawski Torwar (wrzesień 2013) - wszystkie bilety na koncert sprzedały się z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem!

>> Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Armin van Buuren, Justin Bieber, Maroon 5!

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze