Adele na Brit Awards 2016: została królową wieczoru! Wiemy, dlaczego!

2016-02-25 17:28
Adele na Brit Awards 2016:
Autor: fot. Bulls Adele na Brit Awards 2016: została królową wieczoru! Wiemy, dlaczego!

Adele na gali Brit Awards 2016 była najjaśniej błyszczącą gwiazdą! Zupełnie zasłużenie zdobyła cztery nagrody! Zobaczcie, dlaczego jeszcze - autorka hitu Hello została królową wieczoru - oczywiście sprawdzicie to na ESKA.pl!

W środę, 24 lutego 2016 odbyła się 36. ceremonia wręczenia nagród brytyjskiego przemysłu muzycznego. Już przed galą wiedzieliśmy, że Adele to bez wątpienia niepowstrzymana siła w świecie muzyki, więc nikogo nie dziwi, że została jedną z największych wygranych na Brit Awards 2016. Autorka hitu Hello zupełnie zasłużenie - łącznie zdobyła aż cztery nagrody. 27-letnia Angielka nie kryła swojego wzruszenia, za co otrzymała ogromny aplauz publiczności. Nie tylko to dało jej tytuł królowej wieczoru!

>>> BRIT Awards 2016: najlepsze momenty gali, o których nikt nie zapomni!

Adele na BRIT Awards 2016

Po kilku latach przerwy powróciła na scenę w O2 Arena w Londynie i od razu została gwiazdą gali. Przypomnijmy, że Adele otrzymała cztery statuetki za osiągnięcia na brytyjskim rynku muzycznym. Artystkę wyróżniono w kategorii: najlepsza brytyjska wokalistka na świecie, najlepsza artystka w Wielkiej Brytanii, najlepszy album ("25"), najlepszy hit ("Hello"). Dlaczego Angielka została królową wieczoru? Sprawdźcie poniżej!

  • Gwiazda czterokrotnie pojawiła się na scenie po to, by odebrać swoją nagrodę. Uwagę fanów przykuła czerwona suknia, w której wyglądała oszałamiająco!
  • Wokalistka nie kryła wzruszenia, gdy jej zwycięstwo w jednej z kategorii ogłosił astronauta, Tim Peake z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.
  • Adele wykorzystała chwile i przekazała swoje poparcie dla Keshy. Bardzo spodobało się to publiczności!
  • Wszyscy ją kochają za to, że jest szczera i prawdziwa!
  • Fanów rozbawiła sytuacja, kiedy piosenkarka skamieniała na widok Lany Del Rey! 

Zobaczcie jej reakcje na zwycięstwo w jednej z kategorii!

Adele zamknęła 36. ceremonię wręczenia nagród na Brit Awards 2016. Zaśpiewała aktualny, drugi singiel - "When We Were Young" z rekordowej płyty pt. "25":

 

>>> Cleo popularniejsza niż Adele i Rihanna. Rewelacyjny wynik polskiej wokalistki!

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze